• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDA_JANPovaleč - free open air festival - až v roce 2021
    CASADELA
    CASADELA --- ---
    Neměl by jste někdo dva volné fleky pro dva skladné zadky dnes k večeru, případně zítra dopoledne z Prahy? Dííky
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    ja mam 2 volna mista a pojedu v patek kolem 17h z Dejvic
    BICA
    BICA --- ---
    GENERIXX: uvidíme se tam bejby! jedeme dřív a jsme full bohužel..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ahoj, sháním dobrou duši co by jela na Povaleč z Prahy po osmé hodině večer v pátek. Příspěvek na cestu samozřejmostí ;) Kdyžtak prosím do zprávy, děkuji.
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    poptávám 1 místo v autě na čtvrtek
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    Kdybyste někdo měl jedno volné místo v pátek večer, tak v 19:00 hodin, na Povaleč, prosím, prosím, hlásím se :) Kdyžtak pošta.
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    komu se ve Valči za zalíbilo natolik, že by tam chtěl pracovat jako terénní pracovník na DPČ (v rozsahu 0,5 HPP)? vhodné pro aktivisty, kteří chtějí utéct z velkého města :) více info v poště
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Obec Valeč hledá terénního pracovníka / Valeč / Karlovarský kraj / 9500 CZK ]
    REZZ
    REZZ --- ---
    RUDA_JAN: nesmite toho gilotýna brat moc vazne, on rad pise a kritizuje, ve skutecnosti je to kluk jak obrazek co rad posloucha druhy)))
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    SKALARIAK: Performance art je performance art. No DJ.
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Já si myslim, že to byl hezkej festival ať tam hrálo co tam hrálo.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    SKALARIAK: A jeho podani Dragostea Din Tei ve me taky zanechalo krasnou vzpominku na pondelni rano.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RUDA_JAN: dyt ja vim
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    SKALARIAK: no ja mu ho predtim dvakrat z toho winampu vymazal :) pak jsem ale mel nejaky reseni s pepou ve VIPku tak jsem nemohl :)
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    RUDA_JAN: marese poustel v zapeti tvuj bracha :) ale krasne k tomu tancil, takze to byla spis performance.... :)
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    takový to přirovnání s nějakejma kdákavejma stvořeníma se mi tlačí na mysl, nevim proč... :-) a nejsou to kachny... .
    RUDA_JAN
    RUDA_JAN --- ---
    Jakube, trochu s citem. tohle je opravdu nemistny. Na baveni lidi nemaj DJove jedinej a spravnej recept. Poustet diskoteku z winampu je mnohdy zabavnejsi, mozna prave proto, ze se nesnazi bejt DJ. Nikdo nerika, ze Duck the mainstream je umeni a LUCKY_MAN dj a uz vubec ne umelec. Jde o zabavu - o afterparty. A aspon je to remix znamky punku a nepousti michala davida, marese, abbu a kabaty.
    MADWORLD
    MADWORLD --- ---
    _PLASA_: hele diskoteka asi jo, ale i ta muze bejt na urovni, coz tohle fakt nebylo. s odstupem casu uz jsou emoce a rozpolceni uklidneny, ale i tak za me never-more
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ja se teda vetsinou DJ stage vyhejbam, ale letos mi prislo, ze tam skoro porad hralo neco ve stylu "to nejlepsi z 60-90s v tuc tuc remixu" .alespon ted pokazdy, kdyz jsem sel kolem.
    _PLASA_
    _PLASA_ --- ---
    VON_GILOTINE: Zbytečně ostrej plivanec. Duck the mainstream je diskotéka. Žij si taky svoje sny a nikoho netrestej ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LUCKY_MAN: otresny, uz te nikdy nechci slyset. pousteni z winampu bez sebemensiho citu pro atmosferu, prechody zadny, udesny remixy v originale dobrejch pecek. asi si zijes svuj sen, ale pro kohokoliv s vkusem je to na sebevrazdu.
    za dnb mashup remix znamka punku si zaslouzis sileny trest, jednou ho snad vymyslim, takk nezmerne bylo utrpeni nas vsech, co jsme tomu museli prihlizet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam