• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BOFO
    BOFO --- ---
    LUKASZ:
    BANANABOY: pojedte na springbreak do risoulu! ;-))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    nevíte někdo o nějaký hospodě, kde by se daly udat tři sudy Kozla 11°, u kterých byly omylem sundaná víčka, ale nenaražená. zbyly nám z freezu. Moc by nám to pomohlo !
    dix, posta
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    V sobotu BONOBO s komplet kapelou v Arše... jdete někdo ? posledních pár vstupenek

    BONOBO | Respect Festival
    http://www.rachot.cz/cz/events/bonobo-ninja-tunes-support-flaco
    LDS
    LDS --- ---
    letosni hory dobry,ale ty kopecky kolem nic moc na jezdeni,co zase zopaknout tu svobodu nad upou?
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    Alpy beru taky, ale nemůžu říct nic jistého, protože se pouštím do riskantní změny zaměstnání a bydliště, takže až tak kolem Vánoc :o/
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    FIKY: my te samo berem, ale jako chlast vem prosimtě něco jinýho ! :))


    FIKY
    FIKY --- ---
    Jestli by se moh jeden lyzar prihlasit, taxe hlasi a bere Alpy ;)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: myslete na me... urcite se pridam :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: alpy na brezen znej dost dobre :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    pojedte zase pres silvestr ! vim ze neni moc snih, ale ma to svoje kouzlo. btw. taky jsme resili nejaky alpy na brezen.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    taky by me zajimal termin .. dekuji :)
    GROK
    GROK --- ---
    BERRY: a co ten termin..?, tonda na freezu rikal ze na zacatku ledna to nebude..ja ale budu mit volno tak kdyby neco bylo tak se rad pridam
    BERRY
    BERRY --- ---
    anketa na hory hnije na nástěnce, když by ještě někdo chtěl hlasovat
    FND
    FND --- ---
    to si pis,zhruba od unora kdy jsem zacal pouzivat na at 2,pac do ty doby mi honza skalopevne tvrdil,ze se to pouziva,jen kdyz jedes dlouho z kopce :D
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: Twl sem nejdriv myslela ze z toho pribehu vypadne Lukor :) (Sorry Lukore) ale konec je fakt moooc :)

    FND: a jezdis uz do kopce vic jak 20 ? :)
    FND
    FND --- ---
    LUKASZ: to si pis, 3/4 roku budu jezdit po mejdanech (nebo spis do doby nez me to prestane bavit) a pak zas nekam do pice :))

    hele frcej tady sracky, takze tak. verim, ze obcas treba do aucklandu nebo dunedinu zavita nekdo zajimavej, ale vsude kde jsem byl predtim to byl des :))

    auto drandi jak drak, nesmrtelnej drak, kterej vsude vyjede a vsechno prezije :))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: tak jako co chceš po mojí paměti:))....eště vim, že barman byl držák a bylo pěkně.)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jo a co tyvase hory ? po slvestru jo teda nakonec ? ja planuju a kdyz to domuvim jet na vanoce a silvestr do barcelony .. tak jestli to budete delat po silvestru , tak bych prijel ??jak to mate ? resite neco nebo zatim ne ? dekuji za odpoved
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FND: co tam frci teda ? dupstep ? ? ? tak to bych omlylem schodil cdplayer ze stolu .. nezoufek,pust si walkmana a poslouchej :))) tak to az se vratis budes bydlet na party vid .. jo a co tvoje auto vubec ? jak drandis ?:)


    LUMAX: hodne slusnej report o DJ ale co svatba teda jenom toto "krásný, krásný nevěsty, meganervózní benzín, krásně, tenis, pivo, tenis, pivo, rum, zelená, tenis, super " ja chtel prijed , pocital jsem s tim ale 3 dny pred svatbou jsem zjistil ze ma moje dobra kamaradka kterou znam leta letouci taky svatbu v sobotu .. nemohl jsem ji rict ze nemuzu .. v ten den byli 3 svatby co mi kdo rikal a jeste do toho kamos slavil narozeniny .. no je to normalni ? ze se nedohodli ??? :) DJ , benzina kamos ?:)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: krásný, krásný nevěsty, meganervózní benzín, krásně, tenis, pivo, tenis, pivo, rum, zelená, tenis, super ALE(!) nejlepší byl dj, kerej byl tak vysmaženej perníkem, že už vysmaženějšího dj nenajdeš....měl všechny nejlepší tituly, který se kdy na disko scéně objevily, prohodil ohňostroj, kerej patřil na jinou svatbu, tak si pro něj na tři hoďky odběhl úplně nasračky autem a když se vrátil, tak měl oči jako dva obří tmavý nepohyblivý puntíky a byl ještě vysmaženější než předtim - měl asi čtyři druhy tiků, takže ještě tak trochu brejkoval..skončil asi v půl čtvrtý s tím, že ráno hraje na nějaký dětský diskotéce!!! WAU!:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam