• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BERRY
    BERRY --- ---
    tsss
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BERRY: tak jestli uz se zacinas cejtit mladejc nez ti doopravdy je , budes uz hodne starej :)))))
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: ja se cejtim stále dobre! Do konce mladejc než mi je skutečně
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    jedna na tu podivnou pracovní neděli... how bizzare !! rok 1996 ? uff, starneme sakra rychle co ?

    OMC - How Bizarre - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=C2cMG33mWVY
    BERRY
    BERRY --- ---
    RAJCAK: čekni nástěnku
    TNC
    TNC --- ---
    RAJCAK: no... ja teda o zadnych nevim :) zrovna se tu desne nudim...
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Mimochodem , času moc mít nebudu , tak kde Vás potkam ideálně všechny pohromadě ?? nějaký pravidelný středy v Puntu , nebo čtvrtky někde jinde ???
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    HANYONLINE: Jak jako celý Kinetix ?? teda jako seženu prodlužováků kolik bude třeba že jo...
    BANANABOY: příští rok je ale 2014 ...
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    HANYONLINE: jj, myslim kanadu, ale spis az tak 2015 :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: jako myslis Kanadu? Koukam ze se tam nakonec slezou cely Kinetix :D
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    RAJCAK: hade ! vim o tom, ani nevis jak me to mrzi ! Ale mozna budes prekvapen, protoze na pristi rok se chysta cesta, ktera me asi zavane az k vam :)
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: jako fakt jo ?? zase na šílenej ostrov ? Kurvadrát banáne , to se akorát minem....
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUKASZ: a jeste k tomu na mesic a pul ne ? :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ty DJs se maj .. na maledivy si litaj v rijnu :))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Kdyby jste nekdo dneska nevedel co by, tak hraju s MessBrothers na dolni stagi v crossu. Pridte na panaka, zitra zase letim na Maledivy...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: :))) nykdi jsys nevšymnul Jo kolikrát já nápisu úplnej pravopysnej blábol ? Bud v klydu,nikdo neny dokonalej .. A jak by řekl benzin" jestli se to někomu nelíbí , tak to tu nemusí číst :))"
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TNC: Toníčku... to bohužel nevim, z Vídně do Alp je to stejně daleko jako z Prahy, nebyla jsem tam ani nepamatuju.
    TNC
    TNC --- ---
    :)))

    LUKASZ:
    FND:
    LUMAX:

    a to velky A u Alp... neni velky ale vysoky ;)
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ:
    FND:
    LUMAX: ty vole vy jste parta curacich hlav... to neni mozny... neni cas tu premyslet nad pravopisem... jak mi prijde (i/y) pod prsty tak ho tam sypu... z maturitni slohove prace z CJ jsem mel za 1 tak klid...

    AALA23: Alenko... a ty by jsi nevedela o nejake chajde v Rakouskych Aplach kdyz jsi tak tolik let zila ;)
    AALA23
    AALA23 --- ---
    Sobotní diskotéka v Puntu byla super :) Ráda jsem vás zase viděla (některý fakt po dlouhý době!).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam