• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: volam tel
    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: TAK TAK... a ne zalohy ale rovnou uhrada pobytu....
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    vole sem dneska napsal zpravu na telefonu a pak jsem to nemohl odeslat protoze jsme tocili na miste kde mi porad padal signal a cely semi to smazalo :)))

    musime to sefnout udelat rychle seznam zavaznej a obednat nejakou chatu .. ma jeste nekdo nejakou chatu ? v merku :)) protoze uz to trochu hori a nikdo na nas cekat nebude ..
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    na jedný tý playground chatě jsme byli loni a docela fajn místo... i když teda chata na spaní to moc neni - je tam všechno slyšet a rozhodně to teda chce obsadit celý.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    nevolal tam někdo nahodou??jaky termíny jsou volný ??? Ja sem od rána do večera v praci teď ..
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    kazdopadne se budou vybirat nevratny zalohy.
    Shodli jsme se na tom uz nekolikrat za tech x let co se jezdi a letos to tak proste bude. Kdyz je nekdo jelito a neumi si zorganizovat cas, dovolenou atd, a pak nejede, je blbost aby se pak zbytek lidi skladalo na jeho nezaplaceny misto v chate, ktery si ale rezervoval.
    Takze kdo bude chtit jet, zaplati nevratnou zalohu ve vysi min. pulky ceny za ubytovani.
    BERRY
    BERRY --- ---
    tywe ten manžestr! neříkej už nic, jedu hned :)
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: ale ta chata pro 16nact je pekna :)


    podle ceniku by jen ubytko melo stat na 7 noci 3500 Kc coz je pekne.
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: no.. kazdopadne pri nedostatecnem poctu luzek a vetsim poctu zajemcu to udelame tak ze uprednostnime ty co predchozi hory jeli, platili v cas a hlavne spolehlive. Treba lonske hory byly v tomto smeru dost nepodchycene a pak to vsechny vychazelo hodne draho i pres to ze chata stala pakatel a na chlast jsme tentokrat taky tolik nedavali....
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: +1 jo? hmm.... tak anketu..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Zavaznej seznam :))) hlavně :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Jj Koukal jsem na to je tam jedna max pro 16 .. Můžeme tady udělat nejakej seznam at víme kolik nas bude ??? Mě napište plus 1 dekuju
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: ja... ale jen na uvodku.. nejak jsem to dal nestihl :DDD
    BANANABOY: to asi ne no.. tak aspon 15 az 20... i kdyz zase kdyz bude chata pak jen pro nas , tak to ma take vyhody vid.
    LUMAX: :D jste se nejak rozmnozili bo co :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    neni, my jedeme taky:)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: ja na to koukal, ale chatky na pronajem jsou tam jen dve a myslim ze obe pro 10-12 lidi max. coz nevim, jestli je dost
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: ja to oteverela a zase zavrela :)) to ale neni ta chata jak jsi psal ne?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUKASZ: tak kdo na to koukal :))))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Mohl by jste se někdo kouknout sem ?? Playgroundtravel.cz ,jsem na tel. a makam každej den do večera i jsem na to včera zapoměl kouknout ,někdo to checknete a dejte vědet
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    LUMAX:
    CYRIL: akorát jsem dorazil.... slivovice ,jitrnice , párek na tácku a Plzenskou dvanáctku .

    hodte mi čísla do pošty , jsem umrtvil SIMku a nemam telefony...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    zejtra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam