• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    FND: auto mám, ale granule ne... Nakonec jsme objevili trik jak hlasovat z telefonu nekonečně, ale nějakej zmrd se štěnětem to asi vychytal taky a máme hovno...:)

    Každopádně všem díky za účast, pomocí které jste nám dopompohli ke krásnému druhému místu, za nejž dostaneme HOVNO...
    FND
    FND --- ---
    nechci si predstavit,az se nekdy budes ucastnit hlasovaci souteze treba o auto :DD
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    PROSÍÍÍM, PŘECE TO NENECHÁME ROZTOMILEJM ŠTĚŇATŮM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: Ty nepoznáš Gypsy?????:) Je tam spící s Gregorem (náš druhej zrzavej) na gauči a fotka se jmenuje: Brácha se ségrou od Anny Štěpničkové - stačí kliknout na ten počet hlasů - tak se snaž a zapoj do toho celej Zéland - chybí nám asi 8 hlasů na prvního, ale potřebujeme dostatečnej náskok!

    Né, že to dáte těm štěňatům, páč ty to nesežerou do expirace. Zatimco ty naši žerou pytel měsíčně.....:O)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    a kterej ze to ma bejt ten pes? tu tvoji jsem tam fakt nenasla...
    FEEX
    FEEX --- ---
    BANANABOY: zas je vyhoda, ze tam stojej vsechny zahovno :))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: NEKECEJ A HLASUJ - DOSTANEŠ NĚJAKÝ GRANULE NEASI:D
    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: :)) jako neni zrovna nejlepsi no..
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: jjj, ale jim de jen o výhru...

    btw...hlasujte i z mobilu....jde jen o IPadr...
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Davide, někdo ti to prostě musí říct... ta fotka stojí za hovno, natož 100 kilo granulí !!
    :P
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    TNC: právě , potřebuju prodlouženou ruku do pojištovny....to je v prdeli jak to funguje . To že chceš věci řešit ( a pohodlněji ) až když tam máš " někoho svýho "
    TNC
    TNC --- ---
    RAJCAK: ac to zni neuveritelne tak mam... resil jsem snim nedavno neco kolem pojistky... posta
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Přátelé , asi trochu mimo ale máte někdo nějakej aktuální kontakt na Bednu ?? Na nyx se přihlásil naposledy před rokem a číslo nemam....
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: volam tel
    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: TAK TAK... a ne zalohy ale rovnou uhrada pobytu....
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    vole sem dneska napsal zpravu na telefonu a pak jsem to nemohl odeslat protoze jsme tocili na miste kde mi porad padal signal a cely semi to smazalo :)))

    musime to sefnout udelat rychle seznam zavaznej a obednat nejakou chatu .. ma jeste nekdo nejakou chatu ? v merku :)) protoze uz to trochu hori a nikdo na nas cekat nebude ..
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    na jedný tý playground chatě jsme byli loni a docela fajn místo... i když teda chata na spaní to moc neni - je tam všechno slyšet a rozhodně to teda chce obsadit celý.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    nevolal tam někdo nahodou??jaky termíny jsou volný ??? Ja sem od rána do večera v praci teď ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam