• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BERRY
    BERRY --- ---
    KOKESKA: Poď na Smíchov

    A co se stalo? Ty uz jako nechceš bydlet se svým mužem?
    KOKESKA
    KOKESKA --- ---
    no to je právě to...nikdo nemá volnej pokoj, tak sem se rozhodla že si pronajmu byt sama a vemu si k sobě spolubydlícího...takže teď hledám byt a spolubydlu...mám už nějaký tipy na vinohradech a žižkově ale jestli je někdo ve stejné situaci jako já půjdu klidně i do jiných zákoutí prahy
    BERRY
    BERRY --- ---
    KOKESKA: a kde?
    KOKESKA
    KOKESKA --- ---
    ahoj všem tady :))
    mám na vás dotaz, nescháníte někdo bydlení popř. nevíte o někom?
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    RAJCAK: ty vole - hurrrráá, tak fotky šup šup..
    TNC: je to ještě jednodušší.)
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    ty vole , pejskaři . My už jsme taky ve hře . Akorát to naše tele eště neví jak se jmenuje a kdo je lídr .... Nehraju jen pro to že by nám to do Kanady neposlali.
    BERRY
    BERRY --- ---
    LUKASZ: ale prd, vyhrála by to leela na plný čáře
    avšak david nam ten odkaz poslal vychcaně až když už to bylo po uzavírce
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jenom takova vecna :)) ja tred nemel na nic cas moc prace .. ale co ty hory ?, vi uz nekdo neco ??
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: no tvl . ja si to precet az ted .. to kdybych vedel driv .. poslal bych tam fotku amalky a granule bych ti pak dal :)) hills nezere :))))
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: zrovna jsem nad tim rano premyslel :))) ze staci jit po praze a pripojovat se na wifiny a hlasovat :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BUENAONDA: Ne, to sem si nechal poslat do Šaldový 3.)
    BUENAONDA
    BUENAONDA --- ---
    LUMAX: A predaj vam to hovno( toho stenete) aspon osobne?
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    FND: auto mám, ale granule ne... Nakonec jsme objevili trik jak hlasovat z telefonu nekonečně, ale nějakej zmrd se štěnětem to asi vychytal taky a máme hovno...:)

    Každopádně všem díky za účast, pomocí které jste nám dopompohli ke krásnému druhému místu, za nejž dostaneme HOVNO...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    LUMAX: řekni 5x "Ať žije Slavie!" a zahlasuju :)
    FND
    FND --- ---
    nechci si predstavit,az se nekdy budes ucastnit hlasovaci souteze treba o auto :DD
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    PROSÍÍÍM, PŘECE TO NENECHÁME ROZTOMILEJM ŠTĚŇATŮM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: Ty nepoznáš Gypsy?????:) Je tam spící s Gregorem (náš druhej zrzavej) na gauči a fotka se jmenuje: Brácha se ségrou od Anny Štěpničkové - stačí kliknout na ten počet hlasů - tak se snaž a zapoj do toho celej Zéland - chybí nám asi 8 hlasů na prvního, ale potřebujeme dostatečnej náskok!

    Né, že to dáte těm štěňatům, páč ty to nesežerou do expirace. Zatimco ty naši žerou pytel měsíčně.....:O)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    a kterej ze to ma bejt ten pes? tu tvoji jsem tam fakt nenasla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam