• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUTAS: Thajsko stoji za vyliz prdel ale i tak tam musim pro viza do Barmy a pak zase kvuli letence :) takze tam budu taku v lednu.. kdy se presne chystas a kam? Muzem dat par drinku :))
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FND: na konci ledna to u mě vypadá na Thajsko.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FATBEAR: a vlastně si ani některý dny nemusíš brát lyže/snowboard, stačej jůra, marihuana a v krajním případě opalovací krém :)
    FND
    FND --- ---
    ze vam do toho skacu,ale neplanujete nekdo v unoru (max brezen) indonesii ci nejakej jinej stat v asii? ;)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: rakousko neumim, bohužel
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: A rakousko by bylo?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    hele kluci jestli chcete ubytko na jarňáky, tak byste se měli už rozhoupat,já mám třeba talošku víceméně plnou,když teď shánim pro klienty ubytko ... bych vám klidně pomohla,ale v týhle cenový relaci se nikde nedostanu, jen permice na tejden stojí cca 235 ojro viz. třeba http://www.alpecermis.it/en/skipass-price-list-val-di-fiemme-2013-obereggen
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    PHRASE: no pokud to bude jak v italii tak si priprav neco kolem 12-15 tisic :)
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: za livesetfactory? nevim nevim kamo jak ti to rict, ale to je asi jako kopat studnu na sahare :)
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: no.. problem je ze oni to opravdu resili v lete
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: a jak je to s tou kanadou ? na to zalohy nepotrebuju na to budu mit z toho co dostanu za lajfsfet fektory ne ?:))))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: zarid :)) ale moc semi to nezda to je 350kc na den ubytovani i permice .. mozna je to nejakej kamos co ma celosezoni a pujcujou si je ? zjisti to .. protoze co jsem koukal ja tak to neni uplne levny .. ale jako ja to hrotim protoze koukam ze uz zacina bejt pozde uz je toho hodne v zarezervovany .. tak jestli je to v rakousku ne jenom pro 5 lidi ale i pro 30 .. uzen fonuse a zjistete to ..
    TNC
    TNC --- ---
    no.. fonus mi rikal ze maj za 3500 ubytovani v rakousku vcetne prermice a to pozor.. na 10 dni.. to myslim ze je hodne luxusni cena... neco takoveho by to chtelo zaridit.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: Jak na mě v Kanadě si mě ted urazil :))) tam ta chata je k hovnu moc daleko od sjezdovek .. A s tou cenou žádná paráda pod 5tisic to nebude spis i víc co jsem Koukal zítra zajedu do jedny kanceláře a uvidíme co je k mání
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: coze.. tak to si u sali uz ani neskrtnes :)))
    LUKASZ: :))) jo... a co ty hory :)
    LUKASZ: presne... no... chce to rozseknout... lidi chce jet jak sracek ale s mistem nic moc no... tamta chata je pro 16 a je 5 km od cehokoliv...
    BANANABOY: no... letos na to misto kandiduje docela silne... zatim zustavam nenapadne v pozadi :D

    Ale ze zalohou bych se teda neukvapoval aby jsi nakonec nekoukal na hory jen na facebooku na fotky Lukase na horach v Kanade :)))

    PHRASE: to jeste nikdo nevi :) ale defakto na stejno jako cesky hory.
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KRUPAN: no ze zacatku resila pak jsem to vzdala :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    :)) tak jednou to muselo uz vyjít i na mě :)) cenu ted nevím je tam víc chat musim na to kouknout jeste v klidu,večer na to budu mít čas a pak dam vedet ..
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    LUKASZ: na kolik cca vyjde ten týden?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: takze timto jsi se pasoval na reditele zajezdu a rovnou si u me udelej carku, ze jedu.
    Kam ti mam poslat zalohu ?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    HANYONLINE: neměj pindy, fakturu jsme s nima řešili my, ty jsi starost neměla :D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    1. termín!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam