• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Ok. Chtěl jsem ti dát těch velkejch 10 granulí, ale moje velkorysost má svý meze...máš u mě tedy jen 10 PUPPY granulí...)
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: nejdriv jsi rikal 10 dodavek a pak jsi snizil na 10 kilo tak tu nerozjizdej 10 granuli :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: ale já říkal:"deset granulí...":)))
    TNC
    TNC --- ---
    a ja chci slibenejch 10 kilo ty hlavo :DDD
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ROBOOTEK: štěňátko mája už neni asi pět let štěňátko a taky hlasovalo proti pravidlům.))) věř že to nebyl lehký protivník...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUMAX: tak teď zbejvá jen škodolibě podotknout že za tu nekalost ..páč to mělo vyhrát štěňátko mája!! TO TĚM VAŠIM PSŮM NEBUDE CHUTNAT!!! :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: ano , tak v tomto pripade bych jeste doporucoval pouzit granulky na vyrobu paštičky s nejakym lesnim ovocem .. nebo pomerancem .. jsem gurman ja vim
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: :D vim, bude svatomartinská husa.)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: dobrej matros na nadivku kdyz je trochu namocis ..
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: LUMA?:D
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUMAX: jak je to možný ?!
    BUENAONDA
    BUENAONDA --- ---
    LUMAX: :)) vecer to zves ;)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Díky všem zúčastněným, kteří hlasovali! Máme doma 100kilo granulí!!!! HURÁÁÁÁÁ!!!:))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKOR: super... dame si vedet :)
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    mládeži já budu v Thasjku+Kambo od prosince do března, výlet do barmy také možný. rád někoho z vás potkám
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUTAS: tak pojed do Barmy ta ti kazdym rokem utika pred ocima :) thajsko projedes jako duchodce na mopedu :))
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FND, HANYONLINE: Bangkok pracovně od 19.1. - 23.1. a pak asi nějakej ostrov nebo zatím nevíme na týden (31.1. brzo ráno odlet zpět).
    Takže common.... i když po tom školení budu mít asi dost a budu zdrhat někam do přírody, ideálně bez alkoholu :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUTAS: Thajsko stoji za vyliz prdel ale i tak tam musim pro viza do Barmy a pak zase kvuli letence :) takze tam budu taku v lednu.. kdy se presne chystas a kam? Muzem dat par drinku :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    PHRASE: No hele ubytováni říkám plus minus 6ka
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam