• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: ty vole.. tak to pospes abych neohluchl do te doby.. A JAKO ZE TO HROZI :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: ty mě tim pravopisem jednou zabyjež!:DD
    To je dobře Toníku... chci s malym Spoustou jednou panákovat před bednama!:DD
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: me tedle mejdan presvetsil o tom ze to ma cenu :))) konecne jsme se dostali na naklady mejdanu a nemuseli to platit z vlastni kapsi... dokonce jsme ty buchte co delala na vstupu dali asi litr navic protoze osefovala to co jsme nikdo nechtel delat :)

    ostatne co jste rikali na moje bramborovy razitko se znakem X ktery jsem vyrobil za minutu a stalo 2,50 :)))

    BANANABOY: no... rekl bych ze moc lidi prave nemelo cas fotit a poctive rubali bedny :))) Sok je ze Lukasz udelal aspon ty tri videjka :)

    LUMAX
    LUMAX --- ---
    no právě na tom záleží, aby sme volali....psa zjistim....jde o to, že já chci jet s andulou v době jarních prázdnin (praha 5), což je cca okolo 19týho února a ta ženská tam prej každej rok má hafo místa....KDY CHCETE JET VY/TY?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: 10 je dost malo si myslim a pokoje ??? se psem ??? jaky datum ????
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: HELE, jde o datum. Dostal jsem kontakt na bydlení v Hyntrtůxu...je to údolí pod...2km ke sjezdovkám a 15 minut autem k lepšim do centra Hynrtu. Buď baráček pro cca 10 lidí nebo pokoje v baráku po 22ečkách na dden....?,
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: maš něco ? :))))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    hele jý bych něco asi měl...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    vam by vadilo prinejhorsim dat ten apartman ??
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: jo chces ale 500od prahy :)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: to nechceš :)
    /70tis tyden, 960km/
    Chalet  à  Louer
    http://www.imbo.ch
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: no a co ti napsal ? :))) kolik za to chtej .. kolik to tam muze bejt z prahy ?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: ale jo, ale je ve svycarsku
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: jeste zadni info nemas o ty chate ?
    ja tak koukam a klidne bych sel i do nejakyho aparmanu , kdyz to nebude nekomu vadit .. to se da sehnat kolem 4k na tyden .. jsou od 2-6lidi treba .. ale kdyz je tam vic jak pro 2 tak tam jsu vzdycky 2 mista pristylka na gauci :)) a zatim jsem nevidel nickde muzou pejskove
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    probiram fotky, tak jedna z konce leta



    LUMAX
    LUMAX --- ---
    SUOTAM: jo tak to já nebyl, ale díky všem, kteří to odnosili i za mě.)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    takze budou fotky plny rohliku, jako z pekařství ?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jojo,bylo to dobry,) a diky vsem,kdo rano pomahali balit a nosit veci nahoru!
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Možná to vyzní sentimentálně, ale bylo super včeraa vidět takovejch kámošů/kámošek pohromadě a výborně jsem se pobavil.. Takže díky a jen houšť, tyhle mejdany:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    A ja si jdu lehnout at jsem večer fresh .. Po půlnoci jsem tam :)))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BERRY: já vim vole, už jsi mi to psal nějak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam