• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TNC: jakej bamboo, co to meleš? :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: 14 táců za líste a k tomu dementní amíci.. jako jasný že paušalizace je nahovno ale já tomuhle národu nějak nepřicházim na chuť

    sem právě schlídnul nějakej dokument o BM a jako teda sochy a tak super ale ty lidi.. ty lidi.. přišlo mě to takový nějaký neupřímný prostě partičky zhulákanejch amíků no
    TNC
    TNC --- ---
    Pripominam ze zitra je BOWLING !!!!

    Mame tri teamy... jeden KTX, STRAHOV, BAMBOO, no a jeste by to chtelo nejake dalsi...
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: to ja taky ale ted to nejde no...
    FATBEAR: coze???? 14 tacu za listek,... to je moc
    BANANABOY:
    HANYONLINE: ste nejaky chytry :) a co kdyz nasetrino nemas.. tak to je naprd... ty lidi co rikaj ze by jeli ale nemuzou kuli praci prave nasetrino mit nebudou a v tom to vezi... makat celej zivot muzes ale v padesati te nikdo na software development nevezme kamo... tak mozna na parkoviste rozdavat listecky za sterace :)
    AMANES
    AMANES --- ---
    BANANABOY: přésně a proto dávám příští tejden výpověď
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: moje rec :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    je to jen o tom, co chces delat a k tomu to vsechno smerujes. Kdyz se tedka rozhodnes, ze chces jet v breznu na velkej vejlet, tak si to vsechno kolem naplanujes tak, aby to klaplo. Nebudes si brat pujcku, nebo zakladat rodinu apod ze jo.. :) Nova prace ? tak holt das 14dni pred odjezdem vypoved, pokud uz mas nasetrino, pracovat budes celej zivot. Ted dokud clovek nema rodinu, pak uz to nebude tak jednoduchy.
    FATBEAR: vsechno bude :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    a uz sem si to nasel ten 14 bylo prehnany je to 7500kc
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    BANANABOY: a jak resis listky na BM 2014 ? co sem tak nejak slysle tak listek stoji neco kolem 14 tisic ?
    jinak cesta pekna ale ten odhad v cene se me zda hoodne hrubej
    jo a dobry je trefit terminy kdy nemusis platit nic za ty jejich nard. parky
    BUENAONDA
    BUENAONDA --- ---
    Samy vymluvy :) vsechno jde, kdyz se chce ..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: ty ve me se to hrozne libi .. jenze ja mam starch kdyz vypadna na pul roku co bude pak zase , uz jednou jsem to udelal a zacinat zase od zacaku kdyz t mam nejaky plany se bojim , jenze si rikam zase ze musim taky uz nekam zase vypadnou .. je to tezky .. ale ta tvoje cesta je kruta :))
    BERRY
    BERRY --- ---
    já bych taky jel, ale bohužel, nová práce, novej bejvák, ještě tak rok tu musim dřít
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: Achjo, jak já bych jel:/
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    dik kluci, ale jestli nikoho nesezenu, tak nikam asi nepojedu, nevim jestli to dam sam :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    BANANABOY: slušný... můžu ti dát "must see" za Kalifornii, Utah + částečně Nevadu a Arizonu.... btw. některý hustý věci (ubytování Yosemity, vícedenní výlet na dno Grand Canyonu) se zamlouvá klidně rok dopředu...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: husty :))) krasnej plan :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    to bych chtěl vole vidět :)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    nahodou sme tam rozjeli největší boro!! :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    malý kucí, co maj poprvý v ruce angličák :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam