• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    TNC
    TNC --- ---
    Aktualizoval jsem partylist na http://kinetix.cz ... je smutne ze 2 ze 3 mejdanů jsou posledními v daných prostorech... tak pripadně doražte pokud budete moc.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    BANANABOY: no ty blaho, to je VYZVA!!! sakra...
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: tak jak rika hany... jen me zajima jaky je tu pomer uzivatelu android vs iOS
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Ne, Tonda dela jedno velke prekvapko :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: Co to ma znamenat jako , tvoje nova práce ? A děláš to i na ulici ?? :))
    TNC
    TNC --- ---

    Dovolil bych si jen jednu technickou... Jaky operacni system ma vas telefon???

    36 hlasy od 36 respondentů

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: nebo potrebujes duvod k tomu,aby jsi se na vsechno vysral :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    FND: no tak já se snažim důvody minimalizovat a tím případně hledat způsoby:D
    FEEX
    FEEX --- ---
    BANANABOY:
    LDS:

    tak doufam, ze se tam potkame , BM mam taky v planu 2014
    WEE
    WEE --- ---
    BANANABOY: Jestli sezenu do dubna sto litru, jedu s tebou :)
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    RAJCAK: To Podolí mě nějak mate :)
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    MAKAK: no , to si právě ešte nejsme úplně jistý .... To je jednou belize pak aljaška a pak to podolí.
    FND
    FND --- ---
    do podoli, do lekarny,.. )
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    RAJCAK: A kam teď teda chcete?
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    PHRASE: já už nechci do Belize...Bych toho BM i dal , to přece jenom není z Kanady tak daleko. Ale srpen/ září jsme bez šance na dovolenou , takže Banáne přesvědč organizátory že by to bylo super udělat v říjnu.. )
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    BANANABOY: Ty jo, já po roce a půl pendlování se netěšim na nic jinýho, než na smrdění v Plzni :)))
    Ale měsíc v květnu máme určo něco v plánu.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BANANABOY: belize nechceme, to chce Rajčák :)
    my můžeme (a chceme) jen dovolenkově ideál květen, destinace celkem jedno
    VOP
    VOP --- ---
    no, my prostě máme x důvodů proč nechcem no.. )

    jako já teď taky cejtim že tady potřebuju/chci vybudovat nějaký zázemí, do kterýho se pak mužu vracet a ne furt pankovat jak ve dvaceti.. to se tenkrát cestovalo jinak žejo.. a jelikož se mi teď cca daří o tom zázemí nejen kecat, tj. nezewlovat a fakt něco dělat, tak je pro mě blbost teď někam vyrazit.. jak řiká Banán, na práci času doxt než bude mít člověk rodinu etc, ale to mám v plánu tak ve 40ti (nedávno sem to rači posunul z 35ti ,), takže nemam proč něco lámat přes koleno.. za dva tři roky tady budeš vykřikovat "ciwéé jel bych ale musim kojit" a já budu mít spoustu chytrejch keců jak se dá kojit na cestách a že to sou jen výmluvy, těšim se na to.. ,))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    FND: přesněěě fando, tak to je.
    LDS: beru na vědomí a už se těšim
    SUOTAM: s váma počítám ! :)
    PHRASE: tak pojeďte rovnou a ne jen do Belize, nebo kam to chcete
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BANANABOY: držim ti palce, ať seženeš fajn posádku. plán cesty moc pěknej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam