• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: svagrova ja bych potreboval oprasit prach doma :) mel jsem tu zednika a je tu vsude .. :)) kdy se uvidime hm ???
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    He he tak se taky hlasim o práci, v dnešní době je všechno o kontaktech a známostech... U mě se zaměřením na produkci, administrativu, bankovnictví, možná bych i oprášila mé strojní vzdělání :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ROBOOTEK: vam to zavreli bo co?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    a ja se pridam pokud by někdo věděl o něčem v oblasti architektury/interieru a grafiky.. barmana radši ne to bych se uchlastal
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BANANABOY: ..technicky orientovanej barman!! ;)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Moc prosím, kdyby jste někdo věděl o nějaké zajímavé práci nebo i krátkodobější brigošce, tak mi prosím dejte vědět a nebo stačí tip.
    Hledám práci v oboru stavařina, zvukařina, produkce, případně asi i za barem, manuální práce tipu truhlařina, stavební práce apod. Celkově technicky orientované práce.
    díky !
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: jeste zevlim v Moskve... ale jiz brzy :))
    tak parada zahrivaci stanice na drinky :))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: je tam bláto a moc lidí..máme tam stánek s ciderem.).ty užseštu?
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    chystate se nekdo v tydnu na letnou? :)
    TNC
    TNC --- ---
    tady to jede :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    PHRASE:
    kde je logo?
    PRA GUE
    PRA HA
    PRA CHY
    PRA G
    TNC
    TNC --- ---
    to by mozna stalo za navstevu.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    LUMAX:
    BANANABOY: to, co roste na Letné, je taky pěkná bizardnost

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BERRY: rychlostni vystehovani je dobry :))
    BERRY
    BERRY --- ---
    a co tyto ruské disciplíny?

    Utajované disciplíny podle Člověka v tísni:
    Umlčování davu
    Hon na neziskovky
    Střelba na kritiky
    Šikana homosexuálů
    Kavkazský zápas
    Využívání migrantů
    Rychlostní vystěhování

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    se tema brankama prosmičcuje , praxi na to ma :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: ...dneska jsem o tom čet a je to pěkná debilita víc než bizardnost...ale celá olymp. myšlenka už je samosobě deformovaná (čína, soči...)...takže se nejni čemu divit:) Nehledě na to, že se tam nejspíš dostala na úkor naší snowboardkrossky Ledecký, která měla možnost jako první jet i na lyžích i na prkně na oh (kvalifikační limity dala v obou disciplínách a ještě jí tahle kombinace navzájem pomáhá) ..což by byl ze sportovního hlediska o dost větší unikát než lyžující houslistka....ale kokosy na sněhu.)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ted jsem se proklikal přes ceny gramy, infu o thajsku a Soči až k tomu, že Vanesa Mae, kterou všichni zname jako uspesnou violončelistku, tak jede na ZOH do Soči, kde bude reprezentovat Thajsko v obřím ženském slalomu. A je jedna ze tří lidí, kteří vůbec jedou za thajsko (kde byl sníh asi 8x za posledni 100let) na ZOH. bizardnost...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: :)) nemysli si ze me nebolej ..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    v PATEK prijdte podporit sem [ Dogs and kids wanna play vol. 3 / partyparty / 31.1.2014 / CR - Praha - Hala Bráník ] utulky a 14ti letou holcicku svoji stokorunou ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam