• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: :)) je to srdcař ...

    jeste musim presazet 2 odrůdy a to je black cherry a jedny cherry který nevim jak se jmenujou :)) koupil jsem je ve Slovinsku minule léto ale jsou super , tak jsem z nich udělal sazenice :)) tak to je jeste tak 200 max .. Plus myslim i na lidi s balkónem nebo terasou a mam jeste 2 balkonovky a 1 zavesnou prevyslou odrudu :)) ta ale přesazim jenom do sadbovacu ... je to vsechno tak to půlky toho pařniku , tak do druhy půlky dam asi jeste saláty :)).
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: jj na pohodu, takovej trochu pivni :))
    a veslo se ti to tam vsechno? nebo mas jeste misto natech zbylejch 500? to jsou sileny mnozstvi :)
    rikal neco v tom smyslu ze musi jit domu a nahravat... :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: husty :)) dobry vylet ? :)) ja dneska presazel asi tak 1000 rajcat do kvetinacku a jejste to nemam vsechno :)))

    ale pockat co tam dela ten banan ?? nema nahravat ten set ???
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Cusz :)

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ok to beru , hlavne uz to nahraj :))))
    VOP
    VOP --- ---
    no za mě - by to možná šlo, ale eště počkám co Lukáš, kdyby to chtěl nějak hrotit třeba.. jakože kdo je FAKT PRVNÍ..
    ..co vole?
    .))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    no tak v tom pripade je to jednoduchy. mam vas rad oba, takze ty VOPe mi budes nosit desky + digital a LUKASZ me bude vozit na mejdla, protoze ma dobrou karu. Dobrý ne ?!
    LOL
    VOP
    VOP --- ---
    BANANABOY: počkej počkej já mu zdatně konkuruju, např. teď tě mám ve sluchátkách!! takže chci nějake rozstřel s Lukynem nebo nevim! ))
    (ale samozřejmě se podřídim tomu co řekneš.. :DD)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: hehe, nahraju neco s venovanim pro tebe jakozto nejvetsiho fanouska !
    BOFO
    BOFO --- ---
    LUKASZ: Taky bych potreboval neco novyho :-D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUKASZ: zase tak oposlouchany to nemam kdyz to posloucham znova :)) ale chtelo by to dalsi set od pendapona :)) at mam co poslouchat ve skleniku rikam :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: ten tvuj set nedelni uz je ohranej :) potrebuju novy sety .. at mam co poslouchat ve skleniku :))) jdes neco nahrat ? je nedele ..
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    vybornej web, samý český kousky

    Kýbl
    http://kybl.net/





    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    chudák pes ! :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: ultra paradni :))))
    FND
    FND --- ---
    GROK: dorazim"! ;)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: jsem konecna na Pc tak si to jdu pustit :)) i kdyz uz je streda :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: mladej benzin :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam