• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    akorat nam teda porad chybi golman .. prinjehorsim to beru na sebe .. ale ja chytam florbal ne fotbal :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ouje , po 3 tydnech jsem si udelal volno :)) dokonce jsem i zapomel a to mi pripomeli kluci z kapely(z teamu) ze obhajujem 2 misto :)))) tesim se na vas .. tak jsem se tesil ze jsem uz chtel prijet v patek vecer :)) ale haja mi zkazil raodst a rikal ze tam budete az v sobotu rano :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    HANYONLINE: ne všichni maj kolo..
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    DUSSICKA: tak si vemem do vlaku to kolo ne? :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    BANANABOY: nevím, jestli někdo chce jet vozem, ale celkem naše grupa čítá 13/14 osob
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DUSSICKA: kolik vas bude ? mozna by se dal domluvit nejaky gruppen transport
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    BANANABOY: uf..)) no to jsem na nás teda zvědavá:) díky za info!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DUSSICKA: vlakem se dá, ale jen do Zadní třebaně, pak asi jedině pěšky do Hatí (cca 6km / 1hodka)
    večer to samý, ale poslední vlak na Prahu jede ve 23.00
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    to je dobrá otázka vlastně.. jak na ten fotbal.. náš tým přemejšlí o tom, že by vyrazil vlakem a večer nějak zpět.,. je to reálný? jel by ještě někdo? v kolik se má být na místě?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    HANYONLINE: tssssss... dostanete klepec!
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUTAS: zkousim te ... jako prasiva sesivka mas cenu tak rok plesnivejch kopacek :)) he he
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    HANYONLINE: co si o mě myslíš! Já nejsem žádná děvka prodejná! A vůbec na to nemáte! ;)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUTAS: koupime te do naseho tymu... chces?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tak jsem se odhodlal, že se v barvách PP taky zúčastním... ještě zvažuju jestli tam pak nějak kempit do neděle nebo se nenápadně zdejchnout což bych v zájmu, že bych chtěl z neděle něco mít i udělal :)

    Jsou nějaký spešl pokyny? Třeba na Fans Derby máme - kvalitní účes a kvalitní koks... :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: grrr
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: tak černý jsou vždycky jinetix neasi....) takže vy rači růžový...
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Ohledne turnaje Zlomena Noha... jakou barvu dresu budete mit v tymech? My budem mit cernou, takze at nemame vsichni stejny barvy... Popr. at se podle toho zaridime nez to pujde pod sito :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    tady jedna poslechovka

    d azyla
    http://soundcloud.com/tommy_protlack/d_azyla
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    když se tu mluví o zelenině, tady nějaky ovoce :D
    VICE průvodce: Jak ochutnávat broskvičku | VICE Česko/Slovensko
    http://www.vice.com/cs/read/jak-papat-broskvicku
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HANYONLINE: papriky uz jsou rajčata jako ze taky ale jeste prtouskove :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam