• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    CMLKA: Zatím je vše ve hvězdách :(
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HANYONLINE: noo kdyz by se vam ale podarilo, tak ten termin 11 - 13 bude zrovna ta Pohoda, na kterou jsem myslela, ze teda pojedete misto Meltu (nebo tak jsem se nejak bavila s Lulou)
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: tenhle termín na vaše narozky nedávám:-(škoda.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: no minulej rok jeli nečekaně už v červnu :)) irena s tondou jezděj každej červenec na hvar, tondova rodina pochází odtud, takže jednou za rok jezděj navštívit rodinu, s tim se nedá nic dělat no, halt máme střídavou péči, tak se musíme postrat ..ono to nějak dopadne .)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ATARKA: jooo už vim.. no ty jo to je blby :( chjo.. koukam ze vy to hlidani mate vždycky v tomhle terminu...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: gregor je nabušenej anči pes se závodním pruhem, k našemu seniorovi nebyl zrovna moc kamarádskej,burák se s nim dvakrát dokázel vypořádat když na něj nečekaně vlítnul,ale letos by to už asi nedal, přeci jen mu bude 13 .)
    FND
    FND --- ---
    ne ne, dneska se vracim :))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    FND: mi je jasny ze je to pes, jen nevim komu říka pane :)
    a co ty, jsi uz v Praglu nebo se budes stehovat na moravu? :)
    FND
    FND --- ---
    HANYONLINE: gregor dela vrrr a haf haf a myslim, ze ma neco spolednyho s davidakem a tak ;)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ATARKA: Kdo je Gregor?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TNC: my budeme mít zase na hlídání Buráka, takže jestli pojede Gregor,tak my asi neee, letos by ho dědek už asi ze sebe nesundal .) ale píšu si do deníčku !
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: je to standa....neni to standa.....?:D
    BERRY
    BERRY --- ---
    HANYONLINE: jakej Meth???
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Neznáte někoho kdo by chtěl jet na Melt a nemá ještě lístek? :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: Určitě někde v lomu, jen ještě nevíme v kterym :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: ouk a víte uz kde ??
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: to uz ste to rovnou mohli oslavit tady.. [ 2 UŠI PRO 2 NOCI III. / partyparty / 18.7.2014 / CR - Stredocesky kraj - BAR NEBE na pláži v obci Branžež v Českém Ráji ]

    ale tak 2 vikendy po sobe snad jeste zvladnu :D
    TNC
    TNC --- ---
    Jeste bych si dovolil jeden spam... s Hanickou jsme se dohodli na koncecnem terminu narozenin a oslavu jsme dali na termin 11 - 13. cervence.... budeme se na vas tesit pratele a doufame, ze to vetsine z vas prijde vhod ;-)
    TNC
    TNC --- ---
    jahh
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: jsem prvne cetla ze je to rok 2012 a divila se jak jsou vsichni tak krasne mladí :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam