• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: pod petřínem?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    nekdo nejaky pivo nekde? neska?
    BERRY
    BERRY --- ---
    di s tou kamerou...
    http://vimeo.com/98257968
    BOFO
    BOFO --- ---
    Ja asi pojedu s Danem do Albánie - jen ještě nevim jestli s nim jako druhej řidič nebo seženu posádku a jel bych svym...
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    HIKY: neco sem zaslech ale srali sme na to.... alkohol nepiju k cemu by mi byl tester
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HIKY: jo tam patri mezi poviny vybaveni ale myslim ze jen pro mistni
    HIKY
    HIKY --- ---
    CYRIL: stejnej nápad, ale asi chci jet sám, je to přeci intenzivnější a Francii asi miluju :) ps. máš nějaké info o tom že se musí kupovat francouzskej alkohol tester, prej to maj na hranicích akorát teda nevim kde to ve Štrasburku hledat, dík
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    CMLKA: My jedem do hor kde nepotkáme ani nohu :D a zbytek dni na odlehlých pláží pod širákem :) Není Žižkov jako Žižkov.. :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    TNC: za tri tejdny autem zaplatis vic nez za zpatecni letenku do indonesie... tet je zpatecka za 10k. a tam za zradlo a ubytko uz moc nedas.... tet mi to zrovna vrta hlavou, bud letem do indonesie nebo japonska....nebo autem po fr,sp,portugal....

    a vy byste nechteli jet karama v bande smer FR,SP atd...??? konec cervence zacatek srpna...?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HANYONLINE: mno ty vole!! :)) doufam, ze nejedete do ty sileny britsky casti, jako tam to bylo moc i na me...plazici se nality britky na deseticentimetrovejch podpatkach a tattoo salony vedle ruznejch podivnejch bordelo-baru, pravidelne kazdy rano nekdo spici u bazenu, protoze v noci nenasel svuj pokoj
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    RAJCAK: kom wif mí .. znáš to
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    RAJCAK: a co pod obraz ?
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    To já aby byl Banán v obraze ( a vy taky ) Já to tady sleduju , vim kdo kam jede , kdo má pohmožděnou nohu atd ... tak at jste taky v obraze .
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    RAJCAK: kecás !?
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Já budu asi v Kanadě ...
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    TNC: také přeji pěkné "jmeniny"
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Já letim s Lulinou na Malorku :D moje první dámská dovolená v životě... to to dopadne :D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: tak vše nej...!.)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    FND: my s tim koketujem.. jestli se me teda bude darit makat jako ted makam a nebudu mit nouzi se nekomu upisovat
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    TNC: potes koste vietnam a naka cast asie v nasem lete.. to budete jak vodnici :)))
    FND
    FND --- ---
    a kdo se vubec vsechno chysta do toho maroka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam