• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: no me by ty fyzicky veci (masiny) vyhovovali asi vic pac po praci zas cumet do monitoru.. ale asi chapu.. i kdyz ja bych byl zmatenej i z jednoho korga nez bych tech x cudlu pochopil :D
    BERRY
    BERRY --- ---
    TNC: tak se vožer před tim než tam vlezeš ne?
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: no to jo no... to uz ale tak trochu i jsou... korgy me trochu zacly srat jelikoz urcite veci se tam delaj nahovno a korg neni schopen v tydle dobe vydat novou verzi electribe ktera by mohla byt pomoci nejakeho softu pres usb konfigurovatelna.. jezis to by byla pohoda ale smula no... ja si ted pomalu nakupuju jine masinky a zatim chvile nechuti skladani na korgy doplnuji Djingem ... Zvazuji i celkove mozny prechod na Ableton nebo Native Instruments vychytavky jako maschine mk2 a tak podobne... nevim. nemam v tom jeste moc jasno zatim.. trochu jsem i nervozni z toho hrani na babim lete jelikoz hraju vzdy pod vlivem a za tmy abych na ty masiny videl, jenze na tom festivale netocej alkac jelikoz jsou tam vsichni na praskach a hraje se snad jen do 10 ti a ja mam hrat asi v 8 jako predposledni... uff... no odehraju to jeste na stare veci a pomalu zacinam uplne neco jineho.... nejraci bych si spis nahral par veci jako tracky, trochu je poladil a hodil to s par jinejma co me bavej jako dj set...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: ja negramot! :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: pohodičkavoe :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: tak to je vlastne dobry, ne?:D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: bne aby si ted ale nechal misiny ladem!! :)
    TNC
    TNC --- ---
    jah... no jo vlastne..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TNC: ne nebylo, jen měl gregor prokousnutej čumák, burák prokousnutý ucho a roztržený oko a já kousanec od gregora na ruce .)
    TNC
    TNC --- ---
    uz se nejak nemuzu dockat narozek... mel jsem predevcirem nejakou tvorivou a tak jsem si doma pri hrani zapnul i record... no a kdyz jsem dohral tak z toho neni uplne marnej dj set ... tak se o to s vami rad podelim

    Friday's calling - TNC dj set
    https://soundcloud.com/tnc2/fridays-calling_tnc-dj-set
    TNC
    TNC --- ---
    ATARKA:
    LUMAX: a loni to nebylo zas tak hrozny ne....


    LUMAX: diky diky
    BANANABOY: diky diky

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: ok, díky za echo :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: gregor s gypsy pojedou na chatu grilovat...)
    BOFO
    BOFO --- ---
    LUMAX: mam jedno bocni z T3
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: asi :) dej vědět určitě, abysme to porychtovali nějak, abysme zas s Aničkou neseděly samotinký samotný každá na jedný straně placu zatimco vy se budete bujaře bavit :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: asi ne.)
    WEE
    WEE --- ---
    BANANABOY: Tak kdyby jsi se toho okynka nahodou nezbavil tak taky shanim :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ROBOOTEK: aha :D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HANYONLINE: uz sou davno tady..
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    me zas bude harat Čuba kua
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam