• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    AALA23: sááákryš! a kdy odplouváš v dál? :)))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: karimatka už je ve skladu připravená od pátku :)) to sem už nepobrala, kdyby teda někdo potřeboval .)

    AALA23: saaaakryš :( tak se s tebou za mě rozloučí fíla, já hlídám pejska
    AALA23
    AALA23 --- ---
    ROBOOTEK: Neblázni, tam se přeci nikdy nespí! ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY:
    AALA23: tyjo vy uz by ste si do toho punta taky mohli vzit karimatku se spacakem..
    AALA23
    AALA23 --- ---
    Zítra kromě all stars djs v puntu i malá rozlučka se mnou, než odpluji v dál :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    zítra kinetix all stars djs v puntu
    BERRY
    BERRY --- ---
    DARKINA: 1dnu mandli prosím
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Hola hola: hlasim dalsi zavoz domaci mandlovice a visnovice, objednavky prijimam do zitra do vecera. 1l lahev za 300,-
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: oooo bude mi potěšením pokřtít nový expediční vůz nekonečných rozměrů !!! :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    oka...urovnano.)...ale stejne...neucast na takovyhle party, plny celebrit, to zamrzi!
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUMAX: to vis.. v lete jsem pohrbivala meho manzela Lakatose.. po tolika letech se nediv ze myslenky plynou jinym smerem.. ale samozrejme nikdy nezapomenu... expedice rulesz :) timto slibuji dalsimu nasledovnikovi Cendy jmeno Lakatos a atarka pujde za kmotricku :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: skoro???tsss....my cekali tejden v kuse pripraveny, kdy nas teda oslovis...a nic, nada, nothing....proste ses na nas vybodla a Neoslovila nas. Kdyby jsi nas oslovila, tak jsme byli priraveny...,ale Neoslovila:(
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ATARKA: Bylo nam potesenim :*
    Na osloveni Lakatošů jsem už skoro malem zapomela :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: děkuju lakatošům :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: jeee, vse nejlepci!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOJI MILÍ PŘÁTELÉ !!!

    MOC vÁM VŠEM DĚKUJU ZA SUPER NAROZENINOVOU OSLAVU, ZA DÁRKY I ZA PŘÁNÍ, UDĚLALI JSTE MI VŠICHNI MOC VELKOU RADOST ! UŽ SE TĚŠIM, AŽ SE POTKÁME ZASE NĚKDE NA LOUCE, S VÁMA JE FAKT DOBŘE :)

    MOC DĚKUJU HOLKÁM ZA BAR, TAKOVÝ KRÁSNÝ POŘÁD USMĚVAVÝ BARMANKY SI NA SVOJÍ OSLAVĚ PŘEJE KAŽDEJ ! :)

    PROSÍM PODĚKUJTE ZA MĚ JEŠTĚ JEDNOU STANDOVI ZA NAPROSTO ÚŽASNEJ DORT A VYŘIĎTE MU, ŽE SEM HO SNĚDLA DO POSLEDNÍHO DROBEČKU JAK SEM MU SLÍBILA .)

    JO A BTW KDO STE SE O MĚ BÁL, ŽE MI RÁNO NEBUDE DOBŘE, KOMBO RUM A ŠAMPÍČKO SE UKÁZALO JAKO PRO MĚ VELMI VHODNÉ, SPALA SEM DVĚ HODINY A BYLO MI FAJN .)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    me je jednou napsala doktorka a rikam si proč tu pisou ze je to návykové ?? u druhy pilulky jsem to pochopil :)) mel jsem jich jen 10 a dalsi uz mi napsat nechtěla kdyz jsem tam přišel zmatenej ze je potrebuju zase :))) suprove se mi na tom valelo :))))
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    LUKASZ: Mam dobryho doktora vi, ze mi tu neschopenku musi nejak vykompenzovat:)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    :D
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Codein je super :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam