• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    DUSSICKA: dej vedet :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: tak to mas dobry.. ja nez se dostanu z prace dom je tak pul 8 :/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: jee škoda, já sedim ještě v práci a než se dostanu domu a pak se seniorem na letnou a pak někam do stromajdy, to bude minimálně sedm :(
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    HANYONLINE: je to možný.. po práci se budu potulovat někde.)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Nechce se k nam nekdo pridat do Stromovky vencit, točit, žonglovat a pivo? :) start ted :)
    VOP
    VOP --- ---
    TEKKANNE: jednak už nemám střídavou péči takže tu Smeták bude víceméně furt), a za druhý nabízej ten velke přeci ne? pošta..)
    FND
    FND --- ---
    tak ja to mam vylozene jen na dofouknuti vidlice, pac na to nejde pouzit cyklopumpicka. ale ted koukam, ze to stoji na krame asi 30 korun .)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    FND: dyt tam mas v okoli spoustu bazaru, tam sezenes urcite i kompletni pumpicku.)
    FND
    FND --- ---
    FND: tak tedka poptavam prozmenu slahounek s autoventilkem, kdyby nekdo .. ;))
    BERRY
    BERRY --- ---
    RAJCAK: carda fcbk zrušil
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    RAJCAK: jj.. kdo by to byl před lety řek, že rejskej bude cyrdovi radit, aby použil atlas hub :D
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    CYRIL: no cyrdo , to chce fcbk .... do Kanady se tahle informace dostala hned ...
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ooooo dostala se ke me novina.... rybky v mori si stebetali ze evi a naftak maji maleho vojtu!


    zdelte jim za me velkou gratulaci.... telefon v pici internet omezenej a vsude jungle tak to pisu aspon sem.

    at je z nej spravnej rostak!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ten kdo dneska zustava v Praze večer.. nějaky plany, napady ? jsem skoro pro vše... kdyžtak pošta
    FND
    FND --- ---
    ne auto ventilek :))
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    FND: co tam mas za ventilek?
    FND
    FND --- ---
    nemate nekdo na pujceni cyklo pumpicku se slahounem? bych si potreboval dofouknout vydlici )
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROBOOTEK: rad bych vam na vaše otázky odpověděl, ale jak rikam celou dobu jsem spal :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUKASZ: tak si skoc do fronty pro banany! ..prej sou proti unave idealni ;)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROBOOTEK: Z včerejšího nákupu si nic nepamatuju, protoze jsem celou dobu spal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam