• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    LULA
    LULA --- ---
    TAPIO: Ale šampíčka máme jako kdyby jsme vyhráli!:)))
    TAPIO
    TAPIO --- ---
    konecne jsem vyvolala film, vice jiz brzy...
    Neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se:)


    RODWY
    RODWY --- ---
    BANANABOY: hodne pekna cenofka.)
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    BANANABOY: Jenom teda pro ketosek v NZU rozpocet na rekonstrukci rod. domu uz vycerpali, ted berou do fronty s tim, ze neni jisty, jestli jeste dodaj dalsi prachy. Jinak inho dobry.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    HANYONLINE: svinare jsou pro nas bohuzel moc daleko, aneb prace na druhy strane prahy je silnej argument. Pamatuješ jak ty jsi jezdila až od hostomic do kobylis?

    jinak by se nam to libilo :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: kde to presne je? podle mapy to je centrum svinar coz podle fotek pochybuju..

    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    BANANABOY: Tyczka !
    TNC
    TNC --- ---
    SUOTAM: no tak pojd vid....
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BANANABOY: mě se to líbí právě, jen na můj vkus je to moc chatový, bych to musela komplet vevnitř vybourat, že by zbyly jen obvodový zdi a nic velkýho to taky nenei,stejně velkej máme byt v praze no,,ta zahrada je super, to by mě lákalo asi nejvíc, jako kdybysme neměli kde bydlet,tak bych do toho šla
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ATARKA: nevidel bych to tak tragicky. Jenom pozemek je v hodnote min. 1,2mil. Trida G si nemyslim ze to bude, to napsali protoze jsou to realitaci a nemaj k tomu zadny papiry a ani rozum. Pisou to automaticky kdyz PENB nemaji. Trid G by vysla kdyby se tam topilo elektrikou, je tam plyn, takze to vidim tak na D. Navic stale běží zelená úsporám atd, takže na výměnu oken a zateplení dostaneš až 60% při dodržení doporučených hodnot. navíc když vemu užitnou plochu domu a vynásobim vyšší cenou za rekonstrukci 8,5tis / m2 tak jsi na 795tis. coz je imho stale v pohode !
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BANANABOY: hmm, do toho se budou muset narvat tak dva na celkovou reko, aby se tam dalo kulturně bydlet...hlavně energetická třída G mimořádně nehospodárná, takže to neni asi ani zeteplený,,ale jinak jako chata na léto ok .)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    nescháníte někdo baráček ? ve svinařích tedka k prodeji, myslim že výborná investice !
    http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/svinare-svinare-/2327539804#img=0&fullscreen=false
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    sem docela cumel,kdyz sem potkal asi pred mesicem cyrila a rikal,ze jdete skejtovat:) priste bych sel s vama.)
    TNC
    TNC --- ---
    HANYONLINE: me se zdalo veci... hlavne o skatu... hazel jsem si triky jak za mlada... 99% uspesnost.. vzal jsem si ho dnes do prace abych se presvedcil jesli je to skutecnost nebo ne :)

    zbytek snu uz si nepamatuju...
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    TNC: Dneska se mi zdalo o Kamontovi :DDD
    TNC
    TNC --- ---
    Taky diky za ucast a darky... myslim ze to letos to probehlo nad ocekavani. Podarilo se nam zaridit super flek na kterem vse probehlo bez problemu.

    Jeste bych rad apeloval na ty kteri se vyprdli na prispevek na naklady party aby tak ucinili jeste tento tyden... vice info v poste ;)

    No a posilam kyš-kyš tem kteri se na navstevu vyprdli celkove. Myslim ze to bude opet jednen z mejdanu na ktere bude clovek rad vzpominat.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANYONLINE: no to musí vysvětlit hája s lakatošem jak to s tim V bylo, vlastně s tim začal Mára .)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    ATARKA: asi mi něco uniklo?

    Jinak díky přátele, za účast, za dary a za to že ani kocovina díky Františkovi nebyla :D
    Já si to užila parádně :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: V....:D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: udělej večko :)))
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HANYONLINE: nemám s kym....a do čtvrtka jsem v liberci...takze asi až na vostro...škoda...btw parádní narozky!.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam