• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Ty vole , jedině ASUS !!
    TNC
    TNC --- ---
    HANYONLINE: no. hlavne jsem nahazoval ty aukce a ten co jsem psal do 14ti byl za 13 300... skoda ho
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Prej nenech si do toho kecat :)
    To neni s Vama vubec jednoduchy :))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Presne,ja mam macbook pro, v dilne se na nej prasi,pada mi ze stolu,obcas ho poleju,uz je mu sedm let a teprve ted uvazuju o vymene,protoze novy softy uz nedava.. ale jdu zas do jabka,tenhle provoz by zadnej jinej notas neprezil
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Tak pridam taky polinko do ohne :). Ja byl zareklej pc-ckar a rukama mi proslo hodne kompu a par pracovnich ntb co byly "slusny" kvality. Predloni jsem si koupil novy notes od hp, vyssi radu a hrozne me zklamalo plastovy zpracovani, maly rozliseni, nepodsvicena klavesnice, necitlivej touchpad, malej disk atd... Tak jsem ho vratil a rek jsme si ze si za ty prachy koupim starsi apple na zkousku, abych zkusil co na tom jabku je. A po dvouletem uzivani a zkouseni uz bych nemenil. Zpracovani je v zakladu mnohem lepsi, tichy vetrak, vyborna klavesnice s podsvicenim, magneticky konektor na nabijeni, supr citlivej touchpad, displaj a rozliseni vyborny atd. Co ale povazuju za nejlepsi je ve finale prechod z imbecilnich windowsu na ios. Intuitivnejsi prostredi, ovladani gesty, zadny potreby ovladacu, aktualizace netframu, javy, kodeku a dalsich podibnych hovadin, ktery me jako uzivatele nezajimaj. Chci k ty masine prijit, otevrit ji a delat... Ne cekat, aktualizovat a pak treba zacit pracovat, pokud se to u upgradu neposere. Widle jsou oproti ios reseny takovym ajtackym pohledem, je to slozity, musis se o to starat a musis mit zakladni znalosti. Střeva jsou slozity a tudiz nachylnejsi na chyby a rozbiti. Ios je reseny z pohledu uzivatele, jednoduche a stabilni. Jo a widle pod ios bezej vyborne :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    A ted si vyber;)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    HANYONLINE: asi trochu offtopic, ale k tomu jabku...

    nevim jak chces velkej notas, ale jabko je nahodou dobry, za fer ceny kolem 12 tisic je macook pro 13" jedna z nejlepsich voleb, a to i pokud nechces ios a chces tam mit jako jedinej system treba vidle

    je jich ojetejch v cr hodne, na netu sou na vsechno navody, sehnatelny dily etc. pro pripad nakejch vyseru
    mivaj i bez retiny fajn displeje, kvalitni telo, podsvicenou klavesnici

    co zminoval frantisek thinkpad x220, tak me az na klavesnici, na ktery se dobre pise, zas ale neni podsvicena (jen osvicena) prijde o dost horsi.. blbej a malej displej, kvalita taky uz neni top.. vydava fakt divny zvuky- vetrak + plotnovej disk, a je takovej rozchrastenej, ono navic je dneska procesor etc co se tyce rychlosti systemu celkem jedno, i i3 je rychly dostatecne.. pro sviznost systemu je postatnejsi ssd disk

    osobne sem nedavno resil jetej notas a koupil sem nakonec thinkpad x1 carbon
    (nechal sem si ho poslat do evropy z usa,, vysel me s postou a proclenim na necelejch 12, cekal sem na nej pres 2 tejdny)
    idealni rozmery, 14", ssd, sviznej, moznost obdoby ips retiny backlit.. kvalitu zpracovani tela ma o neco lepsi jabko, jinak je ok.. chtel sem neco s trackpointem, nekdy z tech obrich touchpadu dostavam osypky

    pokud by ses vyhejbala jabku, tak treba asus zenbook je kvalitou zpracovani top
    a z nadupanejch jesli ti nevadi tlustsi telo muzu doporucit alienware, hlavne se da jetej porad koupit s nbd zarukou
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Já nemusim apple, proto ho do dnešního dne nemam.. ale znam plno lidi co prave rikaj ze jestli chci neco co funguje a neni to pomaly tak je to Jabko :)

    Nekdo ma rad hrusky, nekdo jabka :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TNC: noa? :))
    TNC
    TNC --- ---
    KRUPAN: hele. to uz jsi tu psal pred mesicem :)
    DACAN
    DACAN --- ---
    KRUPAN: :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DACAN: ne, řekne ti to sám ;)
    DACAN
    DACAN --- ---
    KRUPAN: ma nalepku apple loga na passatu
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    a víte, jak se pozná uživatel jabka? :)))
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KUTAS: no stim telefonem od nich nejsi jedinej kdo todle rika ze do dalsiho uz nepujde , ja ho teda nemam jen vim jak si stezujou kolegove :)
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    KUTAS:
    FND:
    CEEFA: jsem rad, ze to nekdo napsal, zrovna si chci kupovat novej notas a na chvilku jsem zacal premyslet i nad tim airem, kdyz je ve sleve.)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    FND: ja tu jabko manii taky nechapu, v praci na applu delam a jenom trpim, jak je to na picu a pomaly - kdyby mi za ty stejny prachy koupili pc, tak je to delo jako prase....
    FND
    FND --- ---
    KUTAS: jsem tedka zrovna hany rikal, at si radsi koupit thinkpad x220 , da za to o pulku min, vykonove stejny a jeste si to muze polejvat a nechat to padat na zem :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Ja od nich mam uz druhej telefon (4s a 5s) a zatim zastavam nazor, ze jestli si budu neco kupovat, tak to jabko nejspis nebude (cena/vykon = wtf)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam