• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: hodil jsem ti tam hlas za ipady, co mame doma ;)
    TNC
    TNC --- ---
    Dnes ktx djs v barzoo ;)
    TNC
    TNC --- ---
    Cus.. hodte hlas do ankety na nastence. Diky
    TNC
    TNC --- ---
    DACAN: jezne ty vsechno prekroutis.... ani si nechci predstavovat co pod touhle vetou vsechno vidis :)))
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: je to hvězda !
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    BANANABOY: hlavně to jeho dvojče dole vpravo...A to naživo jsou si podobný jako vejce vejci))
    DACAN
    DACAN --- ---
    BANANABOY: ma dobry motto.
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    hele ho ! :)

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Ne, ale mam kamose, co ma kamose mlátičky :)))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Máte prosím někdo kámoše právníka co se zabývá vymáháním směnek ?
    do pošty, díky
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    A co Vršovanka... na tu se nikdo nechystáte? :)
    TNC
    TNC --- ---
    DNES KTX DJs V PUNTU
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: nemame protoze to nikdo neresi... to je pak tezky no
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: no.. ja to treba jeste neslysel :) za uvahu to ale urcite stoji...
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: tak oprava.. je to o trosku horsi... ale jedna se o nejslabsi model 2015... http://jablickar.cz/novy-macbook-dosahuje-vykonu-macbooku-air-z-roku-2011/
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Tak znova :)))))

    Mluvil jsem se Standou a rikal ze nemáte chatu na hory. My jezdíme kazdy rok s lidma ze zbraslavi od 28 do 1 za 3000 snídaně a silvestrovskej večírek s jídlem ( večírek stoji za hovno, ale da se udelat vlastní večírek ) :) jsou to Janske lázně , chata Ludvikova bouda, přímo pod lanovkou, lyžování super, autem se nikam nemusí. Letos jede ze zbr jen 10 lidi, je to chata s restauraci, s majitelem a hosti. Kdyz by jste chteli tak dejte vedet
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: co to je za blabol voe? :) apple ma full range portfolio svejch produktu.. od uziti v nenarocnym provozu az po top nasazeni, ktery ti vytrhne elektromer ze zdi, kdyz se rozjede. Jen se prestala ta hranice merit od plastovyho notebooku k hlinikovymu. Misto toho si muzes vzit ipad (kterej ti na domaci klikani bude stacit) nebo mac pro na skutecnou praci.

    Jestli to chces Hany jen na hrani, kup si s klidem starsiho 11'' aira. Budes spokojena. Sam mam air 3.5 roku, protahnul jsem ho x parties, zahulenejma a zaprasnejma mistama, dostal par zasahu, ktery jsou v tom ALU obalu i na displayi videt a stale maka. X220 je taky dobra volba, ale treba ja bych do ni nesel, protoze mam rad OS X a to o cem pise BANANABOY. Zapojis a fungujes, zadny viry, zadny drivery, zadny zdrzovani.

    Po letech zkouseni plastovejch macbooku, próček, mini, imac apod jsem zustal u 3 zarizeni: starsi ale skalovatelnej Mac Pro s mega vykonem, Macbook Air na Serato, iPad na filmy a na cesty.. iphone mrdam :)

    NE7RA: pravda pravda.
    TNC
    TNC --- ---
    RAJCAK: ja ti davam plus.. ja se smal
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    Čtyři mínus ?? Jsem asi nepochopen .. stydte se !!
    TNC
    TNC --- ---
    navic kdyz uz tam neni Jobs co by vymejslel dalsi prelomove veci tak uz nemuzeme cekat nejake dalsi zlepseni nez vydavani novych a novych modelu o trosku silnejsi... neni zadouci prodat perfektni produkt a dalsi rok nemit co nabidnout... to si radeji pockaji a daji tam pristi rok zas o krapet vice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam