• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BERRY
    BERRY --- ---
    Čenda bude mega zdravej.me je este tedka blbě potom co sem tam vydržel jako skalní fanoušek do konce.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TYCZKA: dííík)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LUMAX: gratulace! díky za smsku, myslela jsem na vás jak kalíte po cestě z moravy :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    PHRASE: čenda by podle všeho měl bejt to nejzdravější dítě..))))

    JINAK DĚKUJU VŠEM ZA ÚČAST!!!...fakt jsem nečekal, že se takhle pěkně všichni sejdeme a ožeram si držky...v neděli!!))....ustál jsem co se dalo a snad nedělal moc ostudu a teď hurá za čendou a ančí....!)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    LUMAX: jak ti dneska je? :P
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: Taky... Gratulace nejvetsi
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    LUMAX: takže gratulujeme ! Posílám zásilku kanadskejch dudlíků .
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ...pro ty v cizině, co jim nechoděj sms...
    Čenda - mišn komplít))
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    LUKASZ: A přidej šišku :))
    FND
    FND --- ---
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    to bych se zblaznila z takovyho pavouka brrrr:D
    TNC:
    TNC
    TNC --- ---
    BERRY: A co teprve ja kamo kdyz jsem na nej prisel tak ze jsem si daval triko pres bambus aby uschlo a toho pavouka vekeho jak moje ruka jsem mel 15 cm od sve ruky a jeste se rozebehl k ni a cca kdyz byl 5 cm jsem teprv uskocil :)))
    BERRY
    BERRY --- ---
    TNC: tyvoe, sem se lek

    a už stačilo, hoď si to nekam na blog a sem stačí jenom link
    TNC
    TNC --- ---
    Ale vcera pri cezte z jeskyni kdyz jsem prejizdel hory jsem po zapadu slunce a nastavajici noci ve 3000 m nad morem poridil lepsi.



    TNC
    TNC --- ---
    Prave ted

    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: Ale jinak paradni jeskyne. Tu vitnamskou dam na podzim az budu davat druhe kolo asie
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: Blby preklep :) ale v kambodje je prej kvetak dostupnej v lekarnach bez predpisu. Jen ti ho ale musi koupit nejakej mistnak
    TNC
    TNC --- ---
    BANANABOY: No vsak to je ta jeskyne na tom seznamu ze ktere jsou ty fotky. Na jeskyne to chce rozhodne lepsi fotak :/

    Lod Cave je dobra no ale na konci strasnej smrsd a topis se v guanu :))) tim myslim v netopirich srackach.
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: :)) panev ani hrnec neni. Ale leci bych ted klidne dal :) Kamo bambusova chatrc. Tady neni nic nez bambus, madrace a moskytiera. Kdyz nebudu pocitat spoustu dalsich spolubydlicich nako treba hned prvni vecer

    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam