• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BERRY
    BERRY --- ---
    Novozélanďané jsou líní a fetují, imigranty potřebujeme, říká premiér - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...y-zeland-migranti-key-0x4-/zahranicni.aspx?c=A160906_155615_zahranicni_aba
    FND
    FND --- ---
    nejedete nekdo do prcic dneska a nemate misto? :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    jebla:))))))
    DADOSHEKK
    DADOSHEKK --- ---
    113KW: pac si jebla a resis to verejne ???
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    vy umelci...
    113KW
    113KW --- ---
    CYRIL: dik toz uz to nak resim... Nevím proč je to letos už tak strašně přísně. Ale myslím že je to neuvěřitelně přísne v praze, až přehnane. Jakoby naka lobby zatlačila at to zprisnej, a donutej lidi si kupovat nový auta . No a pac já si, namísto auta, zaplatila svůj uměleckej projekticek , tož hledám cesty jak šunku udržet na silnici :-)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    113KW: ty taky a at ti dopadne dobre tvoje oprava a dej si baccha jestli jezdis ve stray slupce.... ja uz kuli takovymu magnetu prisel o dva ridicaky...
    113KW
    113KW --- ---
    CYRIL: díky Cyrile taky se měj fajn
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nevim kdo to byl .... ale ja ti tet davam dalsi!

    preji hezky den
    113KW
    113KW --- ---
    lol mínus 1? Má ten kdo mi to dal koule na to vysvětlit mi za co to je nebo se bojí a chce být anonym....
    113KW
    113KW --- ---
    Čau lidi, prosím o pomoc, nevíte někdo kde delaj STK i na auta ktery uz v ofiko servisu neprojdou? (Jednoduše řečeno...) ...slyšela jsem že někde na Smíchově cestou na Černošice ale ten člověk mi to nebyl schopen říct přesněji ale prej tam minulý měsíc přihlašoval škodovku 613 a dali mu to ....tak pátrám ...ofiko servis mi to nechce dát na Toyotu z 1999 ...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    TNC: good job
    TNC
    TNC --- ---
    FIKY: Sakra to uz je na ten firemni mundur co ti slobujem uz 8 let :)))
    FIKY
    FIKY --- ---
    TNC: No na uplne prvnim bahnaku sem nebyl. Ale mozna ze uz je to 6
    2016-cary
    2015-trojuhelniky
    2014-cary s myvalemsovounebocotobylo
    2013-divadlo s rukama
    2012-kostky a "3D" platna
    2011-zpetny platna a monitory?
    2010-bahno?
    TNC
    TNC --- ---
    FIKY: ty s nama jen pet? ja uz si to nepamatuji.. myslel jsem ze jsi jezdil s nama od zacatku :)
    FIKY
    FIKY --- ---
    TNC: (imho uz 5 let :)
    TNC
    TNC --- ---
    Jednoduse tu fyzickou cast od zvuku az po vizual stage a jeho vyhotoveni realizujem mi a klokani nam na to pak delaj maping... letos uz po osme... da se rici ze je to diky celemu tomuto teamu funguje a podarilo dotahnout az sem.. Kazdopadne tedle model stage jedem posledni 3 roky.
    TNC
    TNC --- ---
    MIK23: ne ne... navrh vizualu jsem delal ja s bananem... konkretne v pondeli v horeckach kdy jsem mel 39ky :) stavba i bourani stage realizuje cela KTX Crew a maping projekce na to delali 2 kangoo a pomahal i cman, honzik a dalsi pratele ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: staci bejt vikennd na tech spravnejch drogach ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam