• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    27.10. ve čtvrtek slavim narozeniny na Zbraslavi a všichni jste zváni. Bude sele, gril a hudba. Prostě děvky, chlast a chlebíčky. V pátek je volno.
    TNC
    TNC --- ---
    BARAKUDA: :) stane se no :)))
    HIKY
    HIKY --- ---
    tak napodruhy se mi to libi, jen nektery pasaze jsou trochu hlusi ale to je normal ...
    BARAKUDA
    BARAKUDA --- ---
    TNC: přeeeesně!
    (až na to "za tmI" :)
    TNC
    TNC --- ---
    HIKY: Ha... z fanouska kritikem jo :) Hele co ti na to rict Honzo... taky nazor... snazim se hrat hlavne tematicky. Takze kdyz zacinas za svetla a koncis za tmi a zacinas s 10ti lidma a koncis s par set tak sam ten set pro to musi mit urcity vyvoj aby se tak vubec stalo nehlede na to ze Povalec je trochu jinej Festak co do stylu hudby a lidi s jejich hudebnim vkusem a nikdo tam neni na uplny prisnarny zvedavej a todle je zaznam setu jehoz vyvoj jsem v dane hodiny na miste cinnu uznal za nejvhodnejsi a nerekl bych ze se nekdo uplne nudil... hmm... zadalsi casy se meni a snima i desky co se hrajou.. vse se omrzi... nemuzes vzdy vyhovet kazdemu ;) kdyz te neba tak ho neposlouchej vid
    HIKY
    HIKY --- ---
    TNC: jako tondo promin, ale podle me hrajes jindy lip... nebo si to budu muset poslechnout jeste jindy :)
    TNC
    TNC --- ---
    LUMAX: a ja si rikal ze v tom bordelu na te flashce to nemuzete nikdy najit :)))
    ADIK: :))) jj. to je dobrej track no :) i celkem starej uz... nebudes mi verit kamo ale mam ted kocovinove okno a nejak si nevzpominam :)))
    BARAKUDA: hihi.. no.. a stejne jsem tu chybku na zacatku kuli ktere to tak protahoval neodstranil.. zkousel ale neslo to :) bylo jak pasovat vystrizek bileho papiru do vystrihnuteho okenka v novinach tak jsem to raci nechal jak byl puvodne :)
    LENTILA: jj. koukam ze az tak ze mas i palec dolu :))) budu hadat.. bude urcite od frantiska nebo tak nekoho :)

    Jinak pod odkazem ze soundcloudu ke stazeni ;)
    FND
    FND --- ---
    v sobotu...)
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: parádní:)
    BARAKUDA
    BARAKUDA --- ---
    BARAKUDA: hned to tady v práci posílám klukům do éteru ;)
    BARAKUDA
    BARAKUDA --- ---
    TNC: no konečně!!! :)
    ADIK
    ADIK --- ---
    TNC: co je to za track v 1:19:00 ? :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    TNC: jojo ten TNC - tenhle týpek nám hrál celej vejlet - už bych ten set uměl asi celej odzpívat:)))
    TNC
    TNC --- ---
    a necumte :)))
    TNC
    TNC --- ---
    Tak tu zaspamuji alespon pro ty co nejedou fb... letosni zaznam z povalece...

    TNC [KINETIX] - POVALEC 2016
    https://soundcloud.com/...-povalec-2016?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook
    TNC
    TNC --- ---
    tady to zije... clovek tu neni mesic a ani jeden prispevek :)))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUMAX: OK, jak to bude aktuální .. film vědět
    FND
    FND --- ---
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: tak jeden, vzhledem k tomu, ze se schzime tak v podobnym poctu))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam