• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: ne... to je jedno. jsem se spatne vyjadril asi.. je to mysleno tak ze jsem je vcera od rana mel brat a nezacal jsem je brat vubec. lepe receno nepromenil jsem ten recept...

    LENTILA: presne
    BERRY
    BERRY --- ---
    to je ale odborníků na ATB tady najednou :)
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    Protože na co našim předkům stačily bylinky, med a horký čaj, na to dnes užíváme ATB. Já když nemusim, nežeru je, ale tenhle rok hned 2x po sobě na brutální zánět dutin, ale to už muselo být! Bylo to po nich lepší, ale úplně mě doléčila mořská voda s mědí :))) A ATB vždy dobrat, jinak přesně vzniká rezistence.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    FATBEAR: blby je, ze ty atb budou pri stejny nemoci na nic vsem. Uz nejakou dobu se mluvi o post atb dobe, kdy atb prestavaji fungovat (fatalne) i u obycejnych nemoci kvuli spatnymu zachazeni s nimi. Nahrada neni.
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    a nejlépe je vůbec nebrat,když to jde;) není dobrý když ti tvůj doktor na vše píše atb.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    jj presne tak , atb se hold musej dobrat az uplne do dna jinak to nema vyznam . a presne pak ti budou na nic . To ze ti je ted ok je taky tim ze porad jedou ale hned je zase nasad todle nema smysl , to si je rovnou nemel brat od zacatku
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    TNC: tak to ses velkej trouba, atb nejsou lentilky....te jo, lentilo? :-D
    jestli uz jsi je zacal jist, tak je potřeba je dobrat. presne timhle stylem si muzes vytvorit rezistenci (a bejr v pici, az je fakt budes potrebovat a uz ti nebudou fungovat)
    TNC
    TNC --- ---
    Ale diky pratele. Uvidime se v patek doufam/e ;)
    TNC
    TNC --- ---
    Hele nakonec jsem je dnes nedal. Riskl jsem to bez a zatim ok
    AALA23
    AALA23 --- ---
    TNC: To mě moc mrzí. Kurýruj se Tondo kurýruj a zapaříme jinde, třeba na Acidelice... ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tak ale vono bylo taky vcera 30 stupnu.. tak jestli nejsou ty antibiotika zbytecny tondo.. ja byl taky vcera propocenej durch! :))
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: Dneska uz lepsi kamo
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: shit! tak to ti preju brzke vykuryrovaní!
    TNC
    TNC --- ---
    AALA23: Alenko ja o tom vim ale je mi na prd a jsem desne propocenej. Antibiotika od rana naplno a vyhlidky na 10 dni bez niceho :/ nesmim ani na slunko :/
    TNC
    TNC --- ---
    AZTEK: Hraje jako prvni uz od devidti ;)
    TNC
    TNC --- ---
    AZTEK: Tento patek kamo ;)
    AZTEK
    AZTEK --- ---
    BANANABOY: Ja nevidim kdy.
    AALA23
    AALA23 --- ---
    Já bych přišla moc ráda, ale budu na chalupě... každopádně jsem na měsíc v Cz tak doufám, že se uvidíme!
    Jinak dnes v Puntu bude Špeciální večírek, tak doražte, dáme panáka! ;)
    [ ALIEN DNA´s Alle Tage Vernisage / partyparty / 30.5.2017 / CR - Praha - PUNTO, Kroftova 1, 150 00 Praha 5 ]
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ATARKA: crosssssss
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BANANABOY: no to je hezký, ale nevidím kam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam