• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: hi :)))
    ROBOOTEK: yes ... ta se povedla
    ROBOOTEK: tydle fotky je fakt skoda.. uz jen proto ze dostali vsichni vytlem kdyz tam dada zacal chcat :)))
    ROBOOTEK: kamo daval jsem do kupy o vikendu to zrcatko a chvili jsem te za to nenavidel :))))
    ROBOOTEK: yes :) tak takhle to byl beztak nejlepsi chill :)))

    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    velky pradlo + hospa u oktávků..

    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    sebrankashora!


    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    tak teda neco aktualniho z vejletu..

    svata trojice aneb papaja DADU!


    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    BERRY: ja chtel jit primo do oka, ale uz je tam zakaz
    vlez sem ale nadohled vedle a za me to byla uleva splachnout celodenni ulepenost z cesty
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ROBOOTEK: přesněě, pro ty co si váleli šunky doma
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ja tu mam něco od beden BG 2007 :)



    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    no a co teda spis neco aktualniho?
    BERRY
    BERRY --- ---
    víc!
    OPIOPI
    OPIOPI --- ---
    BERRY
    BERRY --- ---
    takový ucha :))
    OPIOPI
    OPIOPI --- ---


    OPIOPI
    OPIOPI --- ---
    Ahoj ve spolek, tak vzpomínám a tohle na me vykouklo .) píše se rok 2008

    MROŽENÍČKO
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: nevim.. nase posadka tam nejela pac sme pri nasem stesti jeli jinej prechod kde nas poslalli na halu s jamou, pejskem v rohu a 10 nadrzenejma celnikama co pred nama rozebirali nejakou rodinku do posledniho sroubku.. nastesti nez prisla rada na nas tak jim vyhladlo a zbyl na nas jen jeden a pejsek byl nastesti asi bez psovoda nebo mel taky poledni pauzu.. takze my se spúis koupali ve vlastni stave.. diky tomu sme pak potkali davidaka kterej jel jinudy a proradil lepsi cestu.. resp ne masakr 250km horama coz si davali prave okari.. ale myslim ze nekdo rikal ze se snad i koupali coz teda brrrr!!!! co si pamatuju stacil nam tam minule jeden skok a pindoury sme hledali jeste den potom :))
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: koupačka v oku byla?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    jeste me napada Fonus.. protože mě je dával Lukáš z jeho auta že je zachranili.. tak jestli si nepopletl pytlíky! :))
    ..a aby bylo jasno tak nejsem zadnej pruserar povalec jen proste Pletoa nerozumel povelu az dohrajes dej ty sluchatka k Tonckovi.. namisto toho prej slysel ty sluchatka sou Tonckovi.. a proto je tam nechal asi valet.. :D nebo nevim no kazdopadně přístě už tuhle chybu neudelam a na kamose budu bububu zlej a nic nepucim! ;)

    a abych jen nekecal tak pro ty co nejsou v brtk auditku tak pro rozdil albansky voko 2007 a pro srovnani jak vypadali tenkrat ty horsky cesty po pobrezi.. vcelku to tam teda potunuili!

    /files/000/017/1746578_895b3086471a6d78776d/original.jpg"/files/000/017/1746576_6664afb4edbbafbe5100/original.jpg">https://i.nyx.cz/files/00/00/17/46/1746576_664afb4edbbafbe5100a.jpg?name=DSC05270.JPG
    BERRY
    BERRY --- ---
    TNC: já mám svoje a jiný ne
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: bych zkusil berryho ... to je takovej kanal co do poradku a vsude vsechno vali :)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    balkanska deejejska bando.. neni možny že bych si s nekym prohodil HDčka 25? ..včera sem je vybalil a zjistil že takhle jety molitany sem neměl (jinak je mě to vcelku buřt měl sem je už taky načaty a chtěl sem si ty molitany koupit ale pokud by chtel nekdo primo ty svoje..)
    TNC
    TNC --- ---
    DNES v Crossu na hlavni stage TNC A FONUS... dorazte na drink podporit a pokecat ;) radi vas uvidime... ;)
    KOCZKA
    KOCZKA --- ---
    Mír a láska - žádná vráska :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam