• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    VOPICE
    VOPICE --- ---
    ROBOOTEK: To jo.. na roteku u martasoveho auta jsem uzil tolik pohodindy behem asi hodky a pul, ze jsem mel problem dojit zpet ke kinetix stanu :) nastesti se vydali na cestu se mnou :))
    KOCZKA
    KOCZKA --- ---
    Aajajajaj :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: tak to se nikdy nepriblizuj k zuqvarskejm! :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: nenávidim slovo pohoda, ani jeho jiny mutace
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: takze vlastne takova pohodinda pohoninda :))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tak ono to vypadalo jak tam odpociva a von tam pritom celej den vocumoval frndy na plaži!! :D

    za zrcatko sry priste si dam pozor a zavazu to za neco jinyho :))
    ADIK
    ADIK --- ---
    ROBOOTEK: to nedoporucuju, je to melky, bahnity, a je tam vsude tolik cmoudu, ze jsme odtamtud radeji rychle zdrhli :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    tak ja bych asi jel
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: jj.. jsem pro. jen jak jsem uz rekl.. rad bych aby jela cela parta
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BARAKUDA: To jsi hodna :) přijdete stojí to za to .. bar je tam asi jak u tondy na narozkach .. pípa a slož na sudy
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: hi :)))
    ROBOOTEK: yes ... ta se povedla
    ROBOOTEK: tydle fotky je fakt skoda.. uz jen proto ze dostali vsichni vytlem kdyz tam dada zacal chcat :)))
    ROBOOTEK: kamo daval jsem do kupy o vikendu to zrcatko a chvili jsem te za to nenavidel :))))
    ROBOOTEK: yes :) tak takhle to byl beztak nejlepsi chill :)))

    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: :)))
    BARAKUDA
    BARAKUDA --- ---
    LUKASZ: čauves! poradím se doma...když to půjde, ráda podpořím ;) jak na baru, tak za gramcema ;)
    BERRY
    BERRY --- ---
    LUKASZ: škoda :///

    ROBOOTEK: když bude princ Pavel II. tak už mi nic nedlužíš :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROBOOTEK: Princátko v setupu nemám, pro někoho bohužel, pro tebe bohudík
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUKASZ: ja bych i jel ale musite me mistoprisazne vodprisahnout ze nedostanu princatko!! :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Ahoj holky a kluci :))))

    Každý rok děláme takovou party párty v jížních cechach u kamose reczi na louce. Lesy pole louky. Letos to bude 15-17.9.

    Mluvil jsem o tom s Tondou a ten by byl pro aby jste jeli taky a vzali letos nějaký bedynky záleží na Vás jestli 2basaky a fullrange nebo basaki víc. Tonda je tedy pro a ostatní se mu zatím neúplně vyjádřili a oba by jsme byli rádi, kdyby jste jeli taky.

    Většinou je na místě něco kolem 50lidi plus letos jich bude asi víc ..

    Rad bych Vás tedy všechny pozval na reczovu louku. Jak Djs tak i ostatní pro skvělou atmosféru. Opět beru pytle s kostymama a mám i jeden nový .. teď už tak cca 25 -30 lidi. Jestli mate taky nějaký kostýmy, vemte si je.

    Napiste prosím ze pojedete taky :)) Uděláme si tam zase skvělý mejdan. Dá se tam jet velkým i malým autem. V záloze je i traktor, kdyby něco .. místo je vážně krásný a louka je soukromá, nikdo neprudí. Zarucuju skvělou party :))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BERRY: neboj vim! někdy ti ho vrátim i s úrokama :))
    BERRY
    BERRY --- ---
    ROBOOTEK: hele, ty mi dlužíš den života! :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    + jezero vedle ohridu vypada taky přírodnějc než to ohridský.. jinak teda makedonie souhlas tam me to taky prislo krasny a to i na benzinkach pri pohledu na stojan a cenu :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam