• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    kdyby se v cr nebo jinde ridili tou znamkou tak tu si staci vytisknout... ta se da sfikslovat jak nic.... ale je to v systemu....
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ROBOOTEK: ta cervena znamka je nic si myslim.... je tam cervena a zelena a pochybuju ze nakej fizl v germanii,norsku,finsku,estonsku.... kdekoli mimo cr vi co to je... nebo mate nedko jinou zkusenost?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    CYRIL: museli by te zastavit a zkouknout znamky na dalku vedej prd ten system zacinaj teprve propojovat ..zatim co umej a to prave teprv jen nektery staty je to ze ti muze domu prijit pokuta.. registr vozidel propojenej nemaj
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ROBOOTEK: a nevis jak to poznaj v cizine? maj pristup do cz systemu? nebo jak? co si ukrast SPZ v iranu a tady si namontovat a delat ze auto je iranskyho kamose abdula co je zrovna tet pryc...

    pojistovna bych rek ze by nic nezaplatila.... podle me by rekli ze vse je ok at platim poviny a pak by se vykroutili ze nebyla technicka kdyby neco....

    de mi spis o fizly, bourat snad nebudu...
    rikam si ze bych moh bejt tady s cz znackou a propadlou technickou a az bych se vratil do cr tak to poslat do prvni STK za hranicema... ale zase rok ridit bez stk na ledu v horach atd je celkem risk no...ale...

    ja vim ze driv borci dostavali technickou jen na zaklade toho ze nekam poslali prachy a fotku auta a dokladu... to uz asi nejde co?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    CYRIL: poznaj.. ale jen pokud te zastavej ..kazdopadne to asi moc ani nezkoumaj pokud je auto ve vizualu ok.. jim jde spiso to videt pas
    v domovine jim samo staci zadat spz do systemu a vedi vsechno.. to v cizine nastesi zatim nehrozi

    jinak toho co pise herflik bych sie asi bal.. resp dokazu si to predstavit technicky na papire a s novym autem ale ted to nemyslim nejak zle a stim tvim bych do toho nesel
    btw zkus si zavolat do pojistovny co ti na to reknou..
    HIKY
    HIKY --- ---
    CYRIL: v cizině bych to risknul ..., ty zákony platěj jen v čr, ale zelenou kartu určitě jo
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    Tu nikde neznaj. ...
    DACAN
    DACAN --- ---
    CYRIL: poznaji, na zadni SPZ mas cervenou nalepku.
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    HERR_FLICK: toho bych se bal ze to zaplatej. ... ale Co fizlove kdyz me zastavej? Poznaj v nemecku, polsku, ,,norsku estonsku ze mam propadlou technickou? Ja myslel ze ji mam na dva roky. Bud se vratI'm tet v obdobi listpad leden nebo stejne obdobi za rok. To bych ji pak mel rok propadlou...jestli uz rok propadlou neni moc?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    csob, axa, kooperativa, generali v pripade ok tech. stavu plnej
    alianz bez problemu
    zavolej si do uniquy, jak se k tomu stavi
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    CYRIL: je par pojistoven, ktery kdyz se stane nehoda a nemas technickou, ale nehoda nebyla prokazatelne zpusobena spatnym technickym stavem, tak i pres to plnej
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    HERR_FLICK: mam uniqa. Jak to? Jak to resi lidi Co sou na cesta kolem sveta treba?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    CYRIL: nemusis se vracet
    zalezi na typu pojistovny
    pokud mas alianz a auto je v dobrym technickym stavu, tak se to bez technicky nezblazni..
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    tak sem zjistil ze mam technickou jenom na rok. Take se budu must vratit z norska. Nejspis pojedu koncem prosince nebo zacatkem ledna ve hre je I listpad. Mam dve az tri mista pokud by se nekdo chtel pridat. TrasA bud pres norsky a svedsko nebo pres finsko a pobaltsky Republic jak se dohodnem. Cestou k videni: kosatky...Hodne kosatek. Vorvani...Hodne vorvanu. Soby, losy. Polarni lysky. More Hory less .jezera.fjordy . Polarni zare a tak... Kdyby mel nekdo zajem tak posta...
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: tak charlie ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BANANABOY: no charlyho zkusim ale ten jede cistej analog vynil :) ledazeby se mu to tam zatoulalo.. jeste teda musim zavolat tomu fonusovi.. jinak doik za zpetnou vazbu a teda uz si tam du taky vyškrábat oktee .))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ROBOOTEK: Ja je mam pro tyhle pripady podepsany a samolepky pres booklet, svoje mam doma a nic navic .)
    Zkousel jsi jeste Charlyho ?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tak jeste jestli to nema banan pac v tebe senm tak trochu doufal kdyz si me je vozil :)) ale to ze mas bily je vlastne pravda. banana sem stridal v rumunsku tak treba tam se stal eror
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: jak ja.. nekdo ne vole... ja pouzivam bilou... ty mi nikdo nestopi :) cerny tenkrat nebyly
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: kdo? ty? nebo tak jak si to napsal z toho nejsem moc chytrej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam