• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Já by h chtěl milt červenec volnej a plánuju někam vypadnout .. tak to budu brát v potaz
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: sounds good, jedu
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Cau
    Navrh na vylet...
    V cervenci vyrazit na Pohodu, ktera je 5.-7. ( ctvrtek az nedele ) s tim, ze by jsme jeli uz v patek pred (29.6.) a dali nejake treky po Tatrach a pak se presunout na Pohodu (trenčín).
    Hints:
    + 4-5 dni v horach
    + statni svatky 5-6.7.
    + chemical bros live
    - asi bude breakfest nebo neco takovyho, ale to uz jsme vsichni byli ze jo

    Doprava vlastnima autama, jidlo z esusu a chlast z lahve. Vic zatim nevim, zalezi na domluve.

    Kdo ma zajem ?
    TNC
    TNC --- ---
    TYCZKA: To ja doufal taky a cesty znam ale asi bych ji to neudelal i kdyz bych ji mel rad sebevic
    DACAN
    DACAN --- ---
    ROBOOTEK: btw at kouka dorazit i bracha :D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    DACAN: ja myslim ze tam udela nejakou aplikaci ktera bude plantážníkům počítat efektivu práce aby jeli na 200% a neflákali to!!
    DACAN
    DACAN --- ---
    ROBOOTEK: ja ho tipuju na digitalni nomadstvi...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: hele a to tam jedes jen cestovat nebo i makat? nejak si u tebe neumim predstavit tu manualku :)) ..tvle sem si to ted zas pohnojil co?! ;)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    TNC: ty jo, ja doufala, ze se ti to nejak podari vyresit a das pak lidstvu navod, jak na to..

    Každopádně užij si Zéland, je to tam skvělý :)
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: bohuzel bez. kdyz jsem zjistil ze by musela byt 3 tydny v karantene a beztak by to s ni clovek nikam moc nemohl tak jsem to pro dobro obou vzdal a domluvil se s byvalky rodicema kde je zvykla od stenatka a vim ze se mi o ni dobre postaraji. resil jsem to opravdu dlouho ale no way. par pejskaru mi odpovedelo co tam pejska maji ale defakto jsem se dostal k tomuto zaveru
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: Nesundám neboj ;)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    a kam teda nakonec? zéland? i se šálou?
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: koncim v pul 8 večer a rano zas vstavam v 5 takže se musim nekdy vyspat tak aspon na chvilku;)
    DACAN
    DACAN --- ---
    TNC: jako jo, ja samozrejme dorazim.
    TNC
    TNC --- ---
    LENTILA: :/ no.. to me mrzi... a do kolika dres?
    TNC
    TNC --- ---
    DACAN: to ne ale tak proste budu nejakej ten patek pryc... ono se moc nevidime ani kdyz tu jsme tak aspon nejakej duvod ne... nekdo to uprimne oslavi a jinym zase budu chybet... at tak nebo tak dobrej duvod se hromadne ozrat ne ;)
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: ahoj ja mam praci cely víkend tak nanejvýš jen když pujdu okolo z práce na skok.zrovna jediny víkend co makam:(
    DACAN
    DACAN --- ---
    TNC: tyvole, to je jak kdyz tam jedes umrit :D
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: Tak se nesundas :) ja te pohlidam ;)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: Zkusím to .. mám ten víkend celovikendovku, tak se nemůžu sundat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam