• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    LUKASZ: ja bych lobovala o tejden pozdeji, tj prvni v cervnu :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    LUKASZ: ja se taky pridavam na lobby.... sme dost pakaz tak sory za komplikace!



    LUKASZ: mas samomluvu nebo to jena me... budu pokud mi na nej da nekdo cislo.... shanim ho kuli oprave kola-trikolky
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    LUKASZ: Ty picko, pozdravuj ho .. nevidel jsem ho desítky let
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HAJOS: Já bych chtěl prosím zalobovat na termín 19.5. pokud by se to hodilo ostatním .. mám od 24 -27.5. dvě akce v Brně a v Praze .. děkuji
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nekdo cislo na sysla z radotina?diky
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nechcete jet zejtra nekdo na hory.... kerkonose... spindl. do ndedele...pondeli
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Hodím Copy Paste z lonska - nic se nezměnilo:-)
    Turnaj ve fotbale - Čájův memoriál 2018

    Uteklo to jako voda a je tu další ročník Turnaje ve fotbale - Čájův memoriál. I letos budeme mít tu čest se proběhnout po "fotbalovém hřišti" v Hatích (49.8806675N, 14.1659689E). Trénink bude probíhat už od pátečního večera!

    Parking a ubytování: Jak si kdo ustele, tak si lehne :*)

    Předběžne počítáme s : Kinetix, Jinetix, Dejavu, FC THC, Ostrov, Rozmetadla, Belze?, Iluzor+Madala? BreakBeatTeam?. Soupiska se ještě ladí (pokud máte team, potvrďte, že dorazíte...)

    Občerstvení: Přiravuje Bara(I) a spol + DIY Grill

    Datum - 26.5.2018
    Prezentace: 9:00 (znáš to...)
    Start: 10:00
    Týmy: na hřišti 4+1 (libovolné střídání), doufám, že alespoň jedna holka v týmu

    Po turnaji oslavíme sportovní zážitky a taky narozeniny.
    Budem rádi, když dorazíte zasportovat, fandit a/nebo jenom zakalit...
    HIKY
    HIKY --- ---
    TNC: :), štastnou cestu ..
    TNC
    TNC --- ---
    Jeste si dovolim posledni spam.

    Prodavam sveho macbooka protoze mi z prace zustala 2015ka a nepotrebuju ho ted. Jedna se o top konfiguraci z 2011tek ktery byly posledni upgradovatelny co do ramek a disku.
    Je tam ctyrjadro i7 procak o frekvenci 2.5GHz.. opet top co se do toho davalo v te dobe. Je tam top 15 palcu hi-res matny display ktery ma rozliseni 1680x1050 oproti klasickym s cernym ramem ktery maj jen 1440x900.
    Macbook ma dve grafiky. Klasika Intel HD Graphics 3000 512 MB a o mnoho vykonejsi AMD Radeon HD 6770M 1024 MB.
    Pamet je opet na top maximalni konfiguraci 16 GB DDR3 na 1600MHz !!!
    Startovaci disk je 250GB SSD takze macbook je fakt rychlej + datovy disk tam je 500Gb... ale je to rozsiritelni klidne na 5TB.. To je na vas... měl jsem to v planu ale k tomu uz jsem se nedostal.

    Davam k tomu 2x trafo. Jedno stoji 15 stovek... plus dohodou k tomu dam i nabijecku na 12 voltu.. taky stala asi 12-15 stovek. Tu pustim treba o 30 procent levneji co bude stat nova s mag save 2 ;)

    Tydle macbooky se v teto konfiguraci jeste loni pohybovali kolem 29-32k. Na hudbu, grafiku i programovani je to dobrej delnik. Pokud vite o nekom kdo by mel zajem tak ho ted inzeruju za 24900 s tim ze jsem asi ochoten kuli potrebe financi na startu cesty se i nejak pripadne jeste dohodnout pokud to nekdo vezme nez odletim. Jinak si pockam na kupce a nebojim se ze to nikdo nevezme. Neletet pryc tak bych neprodaval.



    Diky za pozornost
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: dobry vedet :))) se pak ozvu po navratu a upgraduji na mk2 :)))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: hele muj pohled je takovej, ze OT2 umim za 28 novej se zarukou a rozdil 5 k neresim. Samo jestli nutne neprodavas, tak ho nech v krabici. Jeste za to budes jednou rad, zes neprodal :)
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: :) tak ji otevri, napij se, zavri ocka a nech si zdat ;)))
    TNC
    TNC --- ---
    Je pravda ze u toho elektronu a native instruments produktu je to trochu opich... tam trochu u tech novejsich modelu vetsinou vyrazneji pridana hodnota... ona bazarove by cena nemela jit tak moc dolu ale ty velky prodejci jako thomann s tim trochu zamavaj cenove pri vyprodejich skladu. Nicmene aktualne je za me treba cena nizsi kuli tomu ze hromady lidi pozde reaguji na to ze vysel novy model a nabidka je vetsi nez poptavka. Ja myslim ze adekvatne puvodni cena vs stari produktu je tak 24k ale protoze je to trochu jak s jablickarema ze kazdy chce to novejsi i kdyz ne o moc lepsi tak proste ty starsi pak litaj i pod adekvatni cenou bazaru. ostatne to same ted resim ze kupuju gopro... vsichni si to koupili v lete za 12500 a ted se prodava za 7800 protoze vysla 6ka a ta byla ted i misty v akcich za 9900 :) taky jsem se dneska smal ze typek chce za jete gopro 5 13500 kdyz nove stoji 7800 :) to je podle me prestrel. Ale ne u masiny ktera stala 40 a uz se neprodava protoze se jede mk2 ale neni zas o moc horsi. Je to slozity no ale nemyslim si ze jsem to prepalil
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tvy auto!! ...flasku vina mam! popcorn nasypanej!! .)
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: tydle ne... korg treba leze uz zase nahoru po tech mrdkach co vydali electribe 2... a vcera jem se smal tomu ze gramce technics taky rostou na cene malem jak bitcoin :))) kdyz jsem dokupoval 2 roky zpet gramec tak jsem ho sehnal za 10... ted jsem koukal ze dalsi bych sehnal za 15 :)))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: holt masiny starnou a ceny jdou dolu.. jak u kompu.
    TNC
    TNC --- ---
    a kdyz by se nekdo zbavoval krosny tak pripadne posta diky ;)
    TNC
    TNC --- ---
    VIRUS31: jsem v klidu. jen konstatuju ze cesi jsou na bazarovej prodej vychcany. kolikrat to berou spis ze uz to nepotrebuje tak nejlepe za flasku vina :)))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TNC: hlavne se nerozciluj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam