• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    RAJCAK: hele uz mame,snad to do jara stihnem dodelat...je to Bimobil nastavba a bude na aute do 3,5t

    ADIK: no LT ma jeste cas:-)
    BANANABOY: achjo...
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: Nevis kolik tam bylo cca lidi? tam je to s parkovanim prece jenom trochu omezeny.
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: jo , ja koukal ze dokonce tvuj tata se k tomu vyjadril na FCBK .. tak jsem si rikal ze to uz musi bejt neco.
    To jsou dobry idioti, tohle je fakt krasny misto na maly akce.
    SVICAR
    SVICAR --- ---
    Takovej krasnej flicek to byl, chjoooo....
    FND
    FND --- ---
    BERRY: evidetne ne, podle toho co psalu v ty udalosti.
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: a PČR je tam v noci neprudili?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    MELDA: A protoze he doesnt give a fuck
    MELDA
    MELDA --- ---
    BERRY: Pac si tak nejak myslim, ze vubec nemel ani paru co mu tam vyroste.
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: a proč to jako kamont nezatáhnul v sobotu ?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Tvl podle ty události to fakt vypadá slunickově ... bych je pochcal
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Mrdky, rozbil bych jim hubu
    HIKY
    HIKY --- ---
    BANANABOY: to víš, kde jsou ty doby kdy spiral tribe rozdávali letáčky na karlově mostě... sešlo se pár lidí a proběhla akce bez problémů, dneska se lidi svolávaj přes facebooky a honěj ego kWtama ..ach jo :/ maj se spíš snažit hrát zajímavější a pestrobarevnější muziku třeba jako ty, dyť na party uplně stačej dvě JBLka na stojanech a basa piv :)
    ADIK
    ADIK --- ---
    BANANABOY: to jsou zmrdi!!!
    FND
    FND --- ---
    BANANABOY: podle ty fb udalosti bych mel pocit, ze party super, zadny hroty a zadny problemy s organama..
    NIKIL
    NIKIL --- ---
    BANANABOY: ...bez mozku://
    MELDA
    MELDA --- ---
    BANANABOY: A kurva :-/
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    BANANABOY: bych blil :(
    N_I
    N_I --- ---
    straslive demence..neskutecna...civoe...:/

    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    V Hobitine o vikendu probehla akce, ktera bude mit bohuzel hořkou dohru. Když jsem někde zahlíd leták s názvem "Mejdan jako prase", tak jsem si říkal co to je zase za smyslplnou akci typu #rychtapyčo. Název bylo potřeba dotáhnout do reálu, takže kluci z DEPOSIT / MHD / WOTTEK / REDBOX / COMOR TEROR, naskladali do udolicka stěnu jak prase a tim srali lidi v okoli celej vikend. Misto kde se posledni 4roky delali prevazne maly privaty (který taky měli problémy s hlukem) a vsichni tohle naprosto respektovali a snazili si přivést rozumny zvuk, tak aby to melo smysl pro vsechny strany, dorazili tyhle prasata. Řídíc se vzorcem #mačoryhtapyčo si začli poměřovat svý čůráky stěnou, která patří na technival než na místo, kde je v okruhu 2km šest vesnic. Když jsem v noci usínal s otevřenym oknem (2,5km vzdušnou čarou), tak jsem poznal dvě desky, co tam nějaký prase sypalo jako šrot na 180-190bpm. Bravo kluci, jste asi hrdinové, ale stejně máte malý čůráky a příště jeďte někam doprdele. Zastupitelstvo obce je nasraný jako nikdy a bude to řešit dost rázně a nebude možnost žádné další akce. palec hore !

    https://www.facebook.com/events/2179399172331069/



    ADIK
    ADIK --- ---
    HAJOS: ze by prisla konecne rada na LT?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam