• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HAJOS: dík! ;)
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    ROBOOTEK: FIYAH: ok píšu si, a tímto sou místa obsazený
    BERRY
    BERRY --- ---
    NANNY: černá kulatá forma na koláč - mé
    NANNY
    NANNY --- ---
    čaučau, tak mám tady svatební nálezy - oválný bílý talíř keramika, červený kulatý talíř -++;s kytkama, černá kulatá forma na koláč, oválnej bílej plastovej podnos, malý dřevěný prknýnko, půllitr bike park, bílá kabelka psaníčko, červenej šál a pak plastový nádoby - kulatá s růžovým víčkem, hranatá velká modrý víčko, bílej deštník, červený motýlci čelenka a taky ta bunda zelená + máme koplet nádobí pánvičkovo už z lodiček....tak se hlaste a hlavně si pro to brzo přijďte! :)

    btw - nebudete někdo někde hrát ve čtvrtek nebo nemáte tip kam si jít zatancovat ,)*
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    tak jako mythos vodicka chutove, ale vychlazen a naklada! :) a to je dobre :))
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    HAJOS: ja bych chtěla taky!!! Pls
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HAJOS: predbezne se hlasim
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    zdar, budem mít parking pro 2 auta na zimu(říjen -březen) - 1.max(dxv) 6,5m x 3m, 2.max (dxv) 7,5m x 4m, pokud by měl někdo zájem, ozvěte se...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    CEEFA: neee more nedelej do me! Vsechny vydlycky jsou nase...po babycce..prisaham!
    Neee a sem v praze, dyk!
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    to vypada, ze uz si zarizujou novomanzelskou domacnost :p
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Mě už taky psala anička, ze maj moje nádobí do auta :)))))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUMAX: super, tak až budete v praze,tak se ozvěte :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    Lakatošovic maj šecko koukám :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ATARKA: mame,)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    My postrádáme stupínek do auta, zapomněli sme ho u fotbálku, nemáte ho někdo ?
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    FINITE: bundu mame...volej
    TNC
    TNC --- ---
    FINITE: a taky par veci u me v aute.. ale ja uz jsem na bali :) mam pocit ze tam byly slunecni bryle, hreben atd
    FINITE
    FINITE --- ---
    Zdravim, zapomnela jsem na svatbe takovou zelenou bundu (neco mezi normal zelenou a nyxackou zelenou :D, jakoze trochu vojenska zelena no nevim jak popsat, kapsa pro mazaky i na zadech), nejspis jsem ji nekde odhodila mezi tancem a bouranim lavicek :D Dejte pls vedet kdo ji kdy videl a kdo ji pripadne zachranil, dik
    VOPICE
    VOPICE --- ---
    BERRY: tak sory jako .. kdybys tam byl jako Ten co tanci s kyblem tatarky nebo tak neco.. tak vim hned ;]
    BERRY
    BERRY --- ---
    VOPICE: tywe
    VOPICE
    VOPICE --- ---
    LUKASZ: ja si prave taky lamal hlavu co to je za jitrnici :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam