• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    26.08. Berry aka Dj Tommy Protlack + Dj Ivo na dvorku na Letny…
    [Letná Dvorek]
    rozbalit záhlaví
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    PIZMA: kdyby si nahodou nic nesehnala, rano pojedem na vlak do Revnic, můžem vas naložit...
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Čauda,
    jako případná posila pro Iluzorský tým se v sobotu chystám na fotbal, beru i bráchu, který kvůli této události přiletí až z Grenoblu:)) nejedete někdo v sobotu a nenabral byste nás?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CYRIL: Tak ještě pořad muže přijít na radu pořad Dohráno
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    LUKASZ: bylo to dost nerozhodne... Kdybys nehodil flintu do repky... Vtahli ste me do deje... Skoda ze ct sport je v zahranici blokovany, hned bych fandil u primyho prenosu
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    Ahoj, pls telefon na Davida nebo Anče..?
    VOP
    VOP --- ---
    LUKASZ: uff, díky. Teď až nám v reálu na turnaji natrhnete prdele, furt budu moct řikat, že na zápasy je to je 1:1.. .))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    VOP: Na to nemám co dodat :))) vzdávám se
    VOP
    VOP --- ---
    LUKASZ: nemáš na ní kontakt? bysme jí vzali do týmu. to by byly teprve novinový titulky/perexy! "Dokonalá pomsta! V mládí se jí smáli, teď je i s inkriminovaným prstem v nose porazila porazila ve fotbale (jak se ostatně dalo čekat) !".. ))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    VOP: Jj na základku s náma taky chodila holka, co si pořad strkala prsty do nosu. Moc dlouho tam nebyla, dali jí potom do zvláštní.
    HIKY
    HIKY --- ---
    HAJOS: hájo.. jídlo bude? nějak už nemám náladu si vozit tu suchou a studenou stravu z vietnamské večerky
    VOP
    VOP --- ---
    LUKASZ: vás si dáme s prstem v nosu samozřejmě, specielně na zápas proti vám si vemu jedny rukavice s ustřihlym ukázovečkem abych si ten prst do nosu moch fkt strčit!)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    VOP: Jj já už všechny příběhy cpu do novin a časopisů, zkusím to někam protlačit, novinky.cz nebo tak něco :))

    A jestli jsem ti způsobil nějakou krizi tím mým “článkem” a musíš to par dni před prestižním turnajem vzdávat a vymlouvat se na Branžež, omlouvám se. Ale nevzdávej to, vždycky je nějaká naděje :))
    VOP
    VOP --- ---
    LUKASZ: twle lukáši dobře do toho příběhu taháš emoce.. cejtim tam tak trochu, že bys tedle "silnej" příběh rád prodal do novin, co?? ;)
    no nic, já zjistil že mi půlka týmu jede ve čtvrtek a pátek kalit na Branžež, to bude vypadat cwle, nou koment, beru to pozitivně - aspoň si hodně zachytám)
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    LUKASZ: nemůžu
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    VOP: Vždycky ty nejlepší doprovází fiasko .. s tím jsem úplně v pohodě .. po těch letech úspěchu neočekávám žádný potlesk .. naopak bučení, pískot a nadávky jsou to, co nals pohání kupředu a k lepším výkonům .. loni jsme to vypustili právě proto, aby jsme to letos zase nenechali náhodě :)))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BEDLA: Prijedes brblousi ??
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Hele a šampioni mají modrý dresy jo, aby si je nevzal nikdo jinej .. my máme modrý ;) peace lopaty
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Cus fotbalisti, nasel by se tu nekdo, kdo jede v sobotu rano z Phy a nevadilo by mu to vzit pres Uvaly? 2 lidi + varnice s jidlem ;)
    Budeme neco varit, ale logistika pokulhava!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    VOP: máš u mě bodlo do koulí z penalty
    VOP
    VOP --- ---
    nejlepší gólmani prej.. jednou za 10 let to dostanou, pak neunesou slávu, drogy, mejdany, kariéra v hajzlu, bendous úplně mimo, Lukáš několik fiasek a propadu.. ale furt si myslej.. to já sem stabilně dycky druhej nejlepší gólman kazdyho turnaje a to je nejvíc, smiřte se s tím pánové.. navíc minimalne v půlce pripadu sem titul přenechal v rámci fair play kamarádům, loni hajovi napr. když ma ty narozky, zejo.. atd. atd.. je to úplně jasný.. zbytečný se o tom bavit.. ;))
    (tak, teď sem si počítám zadělal na několik kanárů a minimálně dvě zlomený končetiny..,)
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    Zase toho nejlepšího golmana neobhajim, nemůžu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam