• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2014



    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2015




    BANANABOY
    BANANABOY --- ---


    Povaleč 2016





    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2017




    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Povaleč 2018



    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Jj moc děkuju, strejda už tam je a děkuje ..
    já teď projozdim mapy a koukám kolik tam je plazicek všude .. dole na jiho západu je jedna a z obou stran má moře, vypadá to tak dobře, že bych tam sakra jel hned :))
    BOFO
    BOFO --- ---
    LUKASZ: 3 km pod Sarti ;-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ADIK: Skvělý děkuju :)
    ADIK
    ADIK --- ---
    LUKASZ: uz je to teda par let co jsem tam byl, 10 urcite :) ale jestli si dobre vzpominam, tak nahac na skale se valel tady
    Umístěný špendlík
    Blízko místa Dragoudeliou - Karra, Sithonia, Řecko
    https://maps.app.goo.gl/aU1JBnEaHyHcVE9D7
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Nikdo jo ??
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Pořad to nemůžu najít, bylo to na východ i straně ne ? Nebo ?
    To je pro strejdu, teď tam vyjíždějí na jejich flek, tak jsem je tam poslal a nemůžu to najít ;))
    BERRY
    BERRY --- ---
    ATARKA: A bylo tam pořad to rudě zbarveny moře z tý těžby?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: je to kousek od Nikitin...snad nekecám
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: modrá laguna...ale za mě nedoporucuju, před dvouma rokama sme tam odtud po dvou dnech zdrhli do albanie, přes den se tam nedalo hejbat, hroznyho naroda
    BERRY
    BERRY --- ---
    LUKASZ: Ja si pamatuju jen přidej šišku
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Prosím jak se jmenovala nebo spendlik ty pláže na chalkidiki, prostřední prst, co tam byla ta lagunka a hráli jsme tam v tom lese .. děkuju
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    ...Cílem je větší rozvoj venkovské turistiky a sportovní či aktivní dovolené. Turistický ruch má v území stále ještě nevyužitý potenciál, pomineme-li známé kulturně-historické památky.../tim myslej asi dobrichovice/ ...Místní přírodně historické dědictví je třeba umět lépe zpropagovat a turistům přiblížit. Primárně jde o rozvoj šetrné formy turistiky.

    z dokumentace vyplyva ze hlavni zamer je vic turistu v preplnenejch brdech... skoda ze okolni vesnice, teeba na druhym brehu reky nemaj stejnou motivaci.... karlik... tam co je amerika atd... tem by to bodlo. revnice se stejne jen zas snazej trumfnout dobrichovice , a to se jim nikdy nepovede HA!

    btw pokud hledate vyziti na kolo tak nad dobrichovicema/kde jinde ze.../ sou pekny traily nebo jak se tomu rika. pak mezi vonoklasy a karlik a tak... vse DIY zadny stanky s parkama to nedotujou...
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BANANABOY: V Brdech by se něco šiklo, né, že né, ale jako východiště u Jezírka je docela píčovina no. To smrdí střety s lokálama. Naopak trať ve Všenorech rovnaj bagry
    Už dlouho se šušká o trailcentru u Berouna, ale to nějak spí..nebo že by si to chtěli přebrat Řevnice?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    tak tohle mě docela překvapilo !

    Řevnice plánují stavbu singletracku nad Řevnicemi, kde jeden z výchozích bodů bude u Jezírka, záchytné parkoviště u hřbitova a zázemí vedle plánovaného pivovaru na malém náměstí, směrem k lávce.
    Více info zde, kde je i mapa a technické řešení...
    https://www.revnice.cz/...ava/projekty-dotace/pripravovane-projekty-dotace/single-track-revnice.html

    Jako na jednu stranu jsem rád, že se tu něco vytvoří a podpoří lokalita, ale s ohledem na blízkost k Praze a už nynější vytíženost BRD turisty, se obávám, že z lesa se stane ještě větší atrakce, která to celé přesytí. Nehledě na krásnou lokalitu kolem Jezírka, kde to může takovýhle singltetrek hodit do jiných, myslím nežádoucích kolejí...

    ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam