• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    HIKY
    HIKY --- ---
    my kountrujem s #idiotix :)
    TNC
    TNC --- ---
    Zalozili jsme novou odnoz Kinetix ;)


    DACAN
    DACAN --- ---
    ROBOOTEK: levna plastika mozku :D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: haja si nechal udekat lobotomii? :))
    TNC
    TNC --- ---
    Tady jedna z vrcholu sopky u krateru na vychod slunce

    VOP
    VOP --- ---
    FONUS: ne podle mě chtěl ukázat jak vypadá 98% vlhkosti vzduchu.. slušná zpocenost;)
    FONUS
    FONUS --- ---
    TNC: tos nám chtěl ukazat jak vypadá stoka
    TNC
    TNC --- ---
    Indotix on the route
    Zdravime z mestecka Moni - Kilimutu, ostrov Flores, Indonesie


    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    ahojte, od ledna bude chvíli volnej můj pokoj, na 1 - 1,5 - 2 měsíce....tak kdybyste o někom věděli, koho by to zajímalo....tak nabízejte. leden za 6000, od února za 6900 (zvedaj nám nájem)
    díky
    FND
    FND --- ---
    a kdybyste nemeli co delat v sobotu (pred ca, apod.), tak hrajem s elkasem v bejvaly wakate .)

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    TNC: Chjo jsem na slovensku:/
    TNC
    TNC --- ---
    Pratele a kamaradi. Tudle stredu dorazte na posledni prvni stredu v Puntu Je to posledni stredencni mejdan co tam delame a jelikoz Punto za nedlouho konci tak jeden z poslednich v plne sestave. Ja, Haja, Bara, Berry a Kristyna berem na zimu roha. Nekteri uz tento tyden, nekteri v zapeti, tak si s nami zaroven prijdte dat posledni drink v tomto roce ;) ucast tentokrat povinna. Takze streda, sireny a vecer v Puntu
    TNC
    TNC --- ---
    ATARKA: Bude vanocni besidka 21.12 v Puntu ale bude tam za nas jen Banan s Fonusem a za metro Kuba a Mara ;)
    TNC
    TNC --- ---
    DARKINA: Ahoj... ja tu bohuzel nebudu :/
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Pratele a kamaradi, leden je sice daleko, ale bez vas si to neumime predstavit... takze save the date!

    [ Když už, tak do plnejch! darki & Ilka bday jízda / partyparty / 11.1.2020 / CR - Praha - PUNTO, Kroftova 1, P-5 ]
    BOFO
    BOFO --- ---
    Cau parto, nechtel byste se nekdo pridat v prosinci na hory? Premyslim o tom booknout si apartman na 1-2 tydny v Livignu v terminu 7.-21. 12. Vychazi to kolem 5-8 tis. za tyden/os. a je v tom permice zadara. Ja se chci hnout pred vanocema z prahy tak bych dal klidne ty 2 tydny, ale je mi jasny, ze nikdo nebude moct na tak dlouho, tak jsem si rikal, ze bysme se tam treba nejak protocili... idealni by byl apartman pro 4 a vystridat se v nem. Kdyby se nekomu chtelo dejte vedet ;-)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Nebylo by libo udělat nějakej pátek ? V tejdnu je to smrtelný :)
    TNC
    TNC --- ---
    ROBOOTEK: urcite dorazte... dlouho jsme se nevideli ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: tvle minule sem tam sel s tim ze vodehraju a pudu dom pac sem byl jeste nejakej nakraplej.. zkoncili sme tam s pitrsem nekdy do 4 do rana a dva dny pak nesel do prace.. tak ja ti nevim jestli to zase pokouset :)) ale deme ten vecer na unikovku tak kdyz uniknem tak se radi stavime! ;)
    TNC
    TNC --- ---
    Taky hodim spam.. ve stredu v puntu s Marou Aztekem a Kubou... tak dorazte.. punto uz ma posledni sezonu takze priste priste uz brzy nebude ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam