• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Cus, máte někdo přístup k desinfekci? Dneska sme zkoušeli Makro a Lipence, vyprodáno:-(
    Nemám úplně čas objíždet drogérie, pokud by někdo mohl pomóct, ozvěte se mi.díky!
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Čájův memoriál 23.5 2020
    Potvrzené týmy: Kinetix, Dejavu, FC THC, Iluzor, LCG, Kotouč, PrůšaBrdy, ??HatěLocal??
    Prezentace: 9:00
    Start: 10:00
    Trénink od pátku. After do neděle.


    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Aby akce mohla proběhnout, domluvili jsme se starostkou na následujících opatřeních. Podle našich informací není v plánu to nějak kontrolovat, ale znáš to.
    - Nápoje a jídlo budeme dávat do plastu, i když nás to sere. Nemáme myčku a jinak to nejde. Mrk.
    - Na akci je povoleno max. 100lidí, máme připraveno 100 pásek, až dorazíte, vyzvedněte si ji na baru.
    - Rouška je povinná pro všechny, kdo v dané době nebudou hrát fotbal (nebo konzumovat) Nicméně poprosíme aby jste ji měli po ruce a v případě kontroly si ji nasadili.
    - V areálu bude několik míst s desinfekci, užívejte dle uvážení.
    - Týmy z Itálie nebereme.
    Pojďme to zkusit respektovat, i když pro to úplně nemusí dávat smysl. Díky.
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    FROST: jj, v sobotu...já to beru podle sebe..já mám fotbal od 22týho:-)
    LUMAX: jako bych slyšel Murexe, sou to šarlatáni...
    LUKASZ: škoda, tak aspoň máme větší šanci:-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Tak a FC THC ZBRASLAV potvrzeno ..

    S velikou lítosti nás všech, musíme však omluvit nejlepšího brankáře v galaxii, jelikož je fakt kokot a domluvil si na tenhle víkend rodinou oslavu syna a došlo mu to, až když už s tím nešlo hnout.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    LUKASZ: https://www.meteopress.cz/14-dni/#misto=Hlavni_mesto_Praha&lat=50.0761&lon=14.4479
    ...no dlouhodoba predpoved nam zatim nepreje...mozna bude potreba lajnovat i v sobotu!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    V patek se klasicky lajnuje hřiště ;)
    FROST
    FROST --- ---
    HAJOS: v patek je pro nedockavce a turnaj se hraje klasicky v sobotu nebo tentokrat uz v patek 22.5.?
    diky
    PSYBER
    PSYBER --- ---
    ILUZE bude
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Jestli stačíme vytáhnout jurgena ze stodoly,tak bych se ráda na vás přijela juknout :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HAJOS: KOTOUČ!!!! ;)
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    LUMAX: Tak hlavně ať má Čenda roušku!.-)

    Jo vidíš to, jako hlásit se mi kdo přijedete nemusíte:-) ale kdyby ste mi dali vědět s jakýmy týmy můžeme počítat, bylo by to supr.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HAJOS: tak ja si udeluji ucastnicke cislo 1 az 3!)
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    Zdarec, množí se dotazy ohledně fotbalu. Plán je, že FOTBAL BUDE 22.5 2020
    Dle nařízení vlády a plánu uvolňování opatření je od 11.května možnost konání sportovních a kulturních akcí pro max 100lidí.
    Vzhledem k tomu, jak se vše mění, nechtěl bych teorizovat jak přesně to bude probíhat. Před akcí se pokusím zjistit co nejvíce v tu dobu platných informací a podle toho se zařídíme.
    Takže sportu zdar a snad si večer trochu spravíme náladu po neproběhlých čarodějnicích:-)
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    LUMAX: hlavne je to fotka z nejaky pochybny akce.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Gengstri tvl..nic bych s nima nechtel mit...ten vzadu vypada, ze vytahne kazdou chvili kver...!
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUMAX: ani tohle mu neslo.. :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Declaration - Adam Vojtěch
    http://www.youtube.com/watch?v=tlq4OLPYI4o
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Kamaradi v tydnu po velikonocich bude zavoz madli a visni!:)
    á350,-
    Uzaverka do 12.4.
    Objednavky nejlepe po vice lahvich, do krabice se jich vejde 12ks
    K vyzvednuti budou u me ve vrsovicich
    Konec hlaseni!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam