• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Ještě sem ho neslyšel ale yeeeeeeeeeees tvl konečně novej set on-line :))) tvl 6let, to letí
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    uff, konečně jsem si našel čas dotáhnout cover a s velkou radostí sdílím po dlouhých 6-ti letech set k poslechu !

    Dora
    https://soundcloud.com/pendapon/dora


    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    BANANABOY: jo byla sem, na ostrove to bylo velmi prijemne, klubovnicka se klukum povedla, doufam ze bude jeste prilezitost zajit na pivko :)
    N_I
    N_I --- ---
    je to psaný na letáku.....takze posta....:)

    ale stavte se na drink! :)
    TADAS
    TADAS --- ---
    Moooc vám děkuju za mejdan, už jsem ho fakt potřeboval! Bylo mi s váma skvěle. Tadeáš.
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    BERRY: no tak to presně odpovídá :))
    BERRY
    BERRY --- ---
    KLARYSSA: banán měl show time cca 21:00-1:00
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    Prijela jsem v sobotu v noci a jediný, koho jsem potkala byla Aala :) :) a možná Banán za gramcema? Nchtěla jsem votravovat a pak jsem bohužel vytuhla v autě, náročnej týden v práci...Ale ze spánku jsem slyšela příjemnej kolovrátek :)
    HIKY
    HIKY --- ---
    HANYONLINE: dík za zprostředkování , když jsem nemohl dorazit
    BERRY
    BERRY --- ---
    HANYONLINE: moc hezké
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Pár fotek z mejdanu here :)

    kinetix by HANY VANJA
    https://hanyvanja.pixieset.com/kinetix/
    FROST
    FROST --- ---
    amen!
    BERRY
    BERRY --- ---
    já taktéž děkuji všem co dorazili a udělali tak kinetix-dejavu party suprovým místem!
    MUKL
    MUKL --- ---
    Diky vsem za org a super zabavu, bylo to vynikajici slovy Standovych stravniku. Nevim co se delo v sobotu vecer pac jsme mizeli za detma ale za patek 10/10 vcetne kravincu na vsem ))) diky!!
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    BERRY: Prijedu a hrozne moc se tesim, nebyla jsem na Kinetixu cca 10 let, ne - li více :D
    BERRY
    BERRY --- ---
    KUTAS: přesnou lokaci vypustíme v pátek, je to kousek nad pískem, ze Smíchova je to přesně hodina autem
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Pošle mi nějaká dobrá duše lokaci? AKA zrušila privatek, tak zvažuju, že bych se třeba na jeden den otočil u vás... (pod návalem dětí a práce kdoví, jak budu mít chuť, ale třeba někoho ukecám a zastavím se).
    BERRY
    BERRY --- ---
    KLARYSSA: to je až za dlouho, teďka je v kurzu todle

    [ kineJih / partyparty / 4.9.2020 / CR - Jihocesky kraj ]

    z Tábora (bydlíš tam ne?) to máš přesně hodinu až na louku :)
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    Doufám, přátelé, že si přijedete poslechnout Fonuse, jak to roztočí s výbornou a milou DJ Melusine a ostatními v Táboře na Cestě :)
    [ TEK on the WAY II with DJ Melusine /fr/ / partyparty / 25.9.2020 / CR - Jihocesky kraj - Tábor CESTA ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam