• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    CNV: to je skvělý nápad!!! Díky i za názorné foto ;-)

    PS: Nějakou dobu se tu neukážu a hned mi uteče takový dobrý trik :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: aha, opravím
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: drobná technická, ty fotky dělala sombra, moje jsou tyhle http://picasaweb.google.com/skliba001/SRPiknik
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    chystá se sraz v Jihlavě v září, zájemkyně sledujte web a http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=48895&auth=&ID_from=0&dir=1
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: to zní jako výzva :-)

    jinak jsme dnes byly s kamarádkou chváleny, ona v polo, já v sárí - u fialy na korunní paní prodavačky nejen že vědí, co indické oděvy obnášejí a jak je sárí dlouhé, ale dokonce kde je v praze ganga - hádám, že od toho už je jen malý krůček :-)
    CNV
    CNV --- ---
    SKLIBA: A za dvě stě let by se to dostalo do etnografického muzea jako ukázka lidové tvořivosti 21. století!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: hmmm to nezní úplně marně, sice pracně, ale splnilo by to účel na výbornou
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: nebo nějaká ta pytlovina :o)
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA: Prolamovaný len :) Vytahat nitky a ažúrovat jako naše babičky, to by pak byla spodnička :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: však ono to nespěchá :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: večer to tam dám, po špatných zkušenostech s webovým správcem souborů u Webzdarma používám jen WinCommander, a tady jsem za proxy a nedaří se mi to nastavit...
    takže večer budete zvěčněné... :o))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: háčkování moc zatepluje... šifon ale může být také i příjemný, navíc je relativně pevný vzhledem k tenkosti... prodyšnost záleží na hustotě vytkaní...
    nebo nějaká záclona :o) taková ta klasika, jen mřížka... prodyšné to je, tvar drží, dají se sehnat i jemné aby neškrábaly...
    nebo len, ten krásně dýchá
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: nebo tak jak to má pojmenované přímo Sombra - piknik v indickém stylu :-) (a bylo to vskutku stylové, děvčata v indickém, pánové v evropském)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    OLEJOVKA: podle mě klidně, bylo to 27.6., jako popisek nejspíš "sombřin sárí piknik" :-)
    CNV
    CNV --- ---
    Gázovina by asi sklady moc nedržela - muselo by se to zkusit. Šifon je PES, tj. neprodyšný, a hedvábný je příliš tenký. Krajka by možná šla, kdyby se vybrala nějaká vhodná - a ještě mě napadlo spodničku uháčkovat :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: nádhera, myslíš, že to můžu přidat do http://sari.unas.cz/index.php?sari=minule ?
    kdyby jo, tak jestli k tomu napíšeš nějaký krátký popisek a datum, bude to ideální... :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SKLIBA: co takhle gázovina? možná taky šifon, nebo krajka :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: to by bylo taky řešení, ale z čeho mě nenapadá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam