• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SHAHLAH: No právě, ty KOUKÁŠ, my marne hledáme :-D
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA:
    NEVENA: Aha, tak nic, já holt koukám jen na skromnější velikosti :o)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: Jak jsem tak koukala po obchodech, tak vůbec podprsenky existují hlavně pro velikosti, které podprsenku nepotřebujou... všude A a B...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: obávám se, že podprsenky s průhlednými částmi existují opět jen pro velikosti, které v podstatě ani podprsenku nutně nepotřebují :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SKLIBA: Pokud by si to člověk nemohl dovolit, tak by se to teoretick dalo vyřešit takovou tou podprsenkou, která je vzadu průhledná... Jinak tahle čolí vypadají opravdu překrásně, to černé bych brala hned, ke společenštějším sáríčkům by to bylo perfektní
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOLLY: much better
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    TRAMIN: to jak to tam odstává, jo to je trochu podivný, ale stejně se mi to líbí
    http://bp3.blogger.com/_SVjxPqx4lQQ/R-1gBZuHveI/AAAAAAAAARA/KNd7EVXS0cA/s1600-h/sareeblouse30.jpg
    tohle je jasnější...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOLLY: vypada to jako nedodelany
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOLLY: yep to jsou... mají jedinou vadu - pokud se neobejdeš bez podprdy, jsi nahraná
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SKLIBA: mě příjdou fakt pěkný a fikaný, ty, co jsou zapnutý jen na jeden háček... (jako ten zelenej), ještě tam maj takovy jednodušší černý...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOLLY: naprosto v poho, mě už se nechtělo pastovat odkaz, tak jsi mě doplnila... mimochodem ty tři odkazy úplně na konci taky stojí za to
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SKLIBA: promiň, přehlídla jsem :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOLLY: jop na to jsem odkazovala tady SKLIBA
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    CNV: tady na těch stránkách jsou některý fakt pěkný designerský bluzy
    http://www.desifashionpolice.com/search/label/Saree%20Blouse%20Design



    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Ale zase ty fotky potom stojí za to :o)
    CNV: jojo, to je sympatická stránka s pěknými nápady
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: presne.aranzovani musi trvat delsi dobu nez samotne foceni. Nebo jak jsou zalomene v dramatickych pozach. Obdivuju je,jestli tak musi stat treba deset minut v jednom sari nez se to nachysta
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: pozornosti doporučuju také na téže stránce odkaz na stránku, kde najdete nemálo inspirace na krásná choli
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: a ještě to budu muset i s cenama ukázat skoromužovi, aby věděl a pochopil jaké jsem skromné děvče, když moje svatební tolik nestálo, což by si mimochodem zasloužilo nějaké nové sárí :oD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam