• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    kanýrová spodnička návod na ušití - paste z lide.cz
    http://www.theanticraft.com/archive/imbolc07/petticoat.htm
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: ja si taky pripadam jak blazen...asi to bylo materialem. Vzala jsem si tamilce lepiveho jak blazen a nemohla se snim domluvit. At zije punjabi...asi si koupim jeste jedno

    AAAAA ted jsem zjistila,ze je pryc,kdyz jsem chtela ukazat fotku
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Já ti nevím, měla jsem to podobně na tom semináři, uvázané na rychlo od oka a nebyl problém :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: jo mam. fakt jsem jela podle fotky,ale nemuzu v tom delat tyhle hluboke pozy proste... :(
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: a máš to uvázané takhle na krátko?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    prosim shanim nekoho,kdo me nauci vazat sari ;) ne neni to uplny vtip. Chci umet tohle

    a porad nevim kde delam chybu. Hlavne ty sklady se mi tak neotviraji...mozna je to materialem,nevim.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Napisu to sem jako hotovou vec.
    V nedeli ve dve hodiny sraz v Ganze,nasleduje dobre papu a povidani ;) detaily a o co jde u me
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: dokonalé...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jak vypada svatebni kun???
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Našla jsem na polském eBay krásné a levné sárí. Ale tak nechala jsem si zajít chuť. Už tak si brousím zuby na kolopolo :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: jen na eBay.com, ale v polsku maji alegro,coz je jako aukro
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jste někdo registrovaní na polském ebay?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KATERINA: Výměna zboží v ganze je naprosto v pohodě. Jenže tohle jsem už vyprala. ale jak na to tak koukám, tak se hodí pod moji viskozku, takže tu nabídku už neberte vážně :)
    OLEJOVKA: Taková... zelenohnědá.
    SHAHLAH: Já jezdím metrem:) a poprave pola a spodničky jsou momentálně to jediné, co mám na sebe... výhoda jejich ale je, že až jendou těch 12 kg naberu zpátky, nebudu muset ešit totéž co letos...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: khaki je ta hnědá nebo zelená? vždycky si to pletu...
    a kolik má přes boky?
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: Tohle neřeším, mě se nikdy neotevře tak, aby bylo vidět, co je pod ním, takže pod něj nosím různobarevné sukně (asi bych to neřešila ani kdyby se otevíralo, naopak by jinak barevný spodek mohl dělat pěkný efekt), nejlepší je, když pak člověk jednu vrstvu sundá a najednou má úplně jinou sukni :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam