• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: mozna se radeji zastav v Ganze a vyzkousej si nekolik sari a uvidis.
    A co se tyka ceny sari...Problemu s nakupovanim v Indii je docela hodne. Pocinaje tim,ze te pri prvni prilezitosti podvedou az k tomu,ze nakoupit,zabalit, poslat a prodavat v CR taky neco stoji. A never tomu,ze tohle sari stoji 1500,-
    Podivej se na jakykoliv indicky web kde se prodavaji sari. To co posilas jsem nafotila ja a je to opravdu tezke hedvabi vysivane do nejmensich detailu.
    Pokud zadne sari nemas a tudiz v nem neumis existovat,bylo by skoda "vyhodit" 70 dolaru,ne?
    Radi te v Ganze uvidime. A na zacatku brezna bude nove zbozi
    MISERY
    MISERY --- ---
    Juuu ahoj, jsem se nejak zakoukala do sari, zatim zadny nemam, ale docela jsem na to nazhavena, jenom skoda, ze je ted zima, ze to bych umrzla (navic ja - zmrzlina, ktera se klepe i v perovy bunde).
    Ale mam kamarada v Indii a ten treba rikal, ze tohle sari http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=2977 ktery tady stoji skoro 15k, tak tam by se dalo koupit za cca 70 dolaru. Tak nevim, jestli ho mam "zneuzit" a nechat si sari poslat a riskovat to, ze mi nebude sluset a nebo si nejprve koupit nejaka sari u nas a az budu vedet, jake sari mi slusi, tak potom ho zneuzit :-)))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nevíte někdo, do kolika je dneska Ganga otevřená?
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    no, holky, dekuji MOC:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    HAVRAN_PIRKO: Máš nádherné dítě:)Jednou bude lámat jedno dívčí srdce za druhým a ani o tom chudák nebude vědět:))
    MAGRATKA
    MAGRATKA --- ---
    HAVRAN_PIRKO: Ježíši, ten je krásnej ! :-)))
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    HELGLU: Jaké DVD?
    HELGLU
    HELGLU --- ---
    holky tak DVD s břišním tancem je staženo, kdo má zájem ať mi písne do pošty, založím mu na projektu hell.capsa.cz přihlašovací údaje a odtud si to můžete volně sosat...
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    TRAMIN: v jednom mistnim kramku v malem mestecku na Mauriciu:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    HAVRAN_PIRKO: jejda,to je krasny klucina. Kde jsi sehnala kurtu? Tady nebo v Indosce?
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    syn:-)

    ELISAN
    ELISAN --- ---
    TRAMIN:
    Máš další fotky z toho představení? Ségra ztratila nabíječku do foťáku a my jsme nemohly fotit.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: oni pod to stejně nosí spíš už obyč. gatě


    HAVRAN_PIRKO: kurtu jsem příteli kupovala, kamarádka mi ji vezla z plzeňské vrindavany
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    TRAMIN: DIKY MOC
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    HAVRAN_PIRKO: jen bych doplnila,ze se jedna vetsinou o kurtu a dhoti. S kalhotama asi v CR moc neuspejes.
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    ja si ted na Mauriciu nakoupila dvoje krasny pro sebe, a pro syna a dcerku, hodim vam se fotecky, ale nepodarilo se nam sehnat nejake panske....bez hyper vyzdoby:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    HAVRAN_PIRKO: zkus v Govinde. Jinak na internetu akorat
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    nevite, da se nekde v CR sehnat indické pánské pandžábí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam