• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    CNV
    CNV --- ---
    Našla jsem eBay shop se sárími za směšné ceny:
    http://stores.shop.ebay.de/sari-indien_Stoff-Kleid-Bluse-Schal-Tuch_W0QQ_fsubZ18411851QQ_sidZ106725812QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322
    akorát to není žádné "seide", ale bavlna nebo polybavlna. Ale barvičky pěkné :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Jé, já to chtěla hodit vedle, nevadí... Díky, taky doufám :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHAHLAH: jakožto neplavec vám jen přeji šťastnou cestu a ať se vám z lodi nestane ponorka :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Nechtěla by některá z vás narychlo jet na vodu (Otava)? Odjezd je zítra odpoledne, návrat v úterý... Je samozřejmě možné připojit se i jiné dny nebo oojet o něco dřív... Jedna slečna se totiž teď(!!!) rozhodla, že nepojede, protože mají být bouřky :/ Krucipes, já jsem tak nafratá! Předpokládám, že do toho nikdo nepůjde, ale zkusit to musím :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    upřímně, celkově bych ocenila, kdyby mě někdo naučil, jak s tou věcí na hlavě zacházet :-D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SHEEN: [ SKLIBA @ Sari chat pro ukecane sariholicky ] budem už pokračovat vedle :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SKLIBA: Hlásím se do klubu. Taky jsem asi totálně levá. Dokážu vlasy jen svázat gumičkou. Nechápu absolutně, jak se dávají do vlasů hůlky ajak to může držet. Mé vlasy se z ledasčeho úspěšně vykroutí.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Na to je ideální Ukrajina aneb cop (případně dva) kolem hlavy, skvělý účes i do vedra... Akurát u mě momentálně díky odrůstání barvy vypadá jako bych měla cop umělý :o)))
    A pojď vedle nebo nás správcová zakousne...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    taky dělám jednohůlkový, pro jistotu na gumičku... takže nejdřív zagumičkuju ohon a pak zakroutím a ta kroucenina se vlastně sama obtáčí kolem gumičky, po jedné otočce podvleču, vznikne uzel na vlasech, utáhnu a zbytek dotočím kolem... zajistím právě jehlicí a drží to...
    akorát mám problém vymyslet účes na afro, na začátku se protahujeme na zemi a s tímto drdolem se sice fajn hýbe, protože se mi nepotí krk pod vlasy, ale blbě leží na zádech .o))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CNV: Donut bun znám pod označením sock bun nebo česky ponožkový drdol...
    SKLIBA: Já měla na mysli jednoduchý drdůl jednou hůlkou, viz. http://www.youtube.com/watch?v=roL-8kqQXOw&feature=related Ten se nerozmotává a drží dlouho (pokud ho člověk dostatečně utáhne).
    BONEMINA: Mě hřebenatka taky občas ne a ne držet (klouže po mých jemných vlasech dolů), ale dá se to vychytat...

    Ale už jsme dosti OT, asi bychom se měly přesunout k "ukecaným"...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    U mě hůlkový drdol s jednou hůlkou držel vždycky jako přibitý. Zato hřebenová spona pro mě není. Holt každé vlasy jsou jiné :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SHAHLAH: hůlky jsem zkoušela, buď to neumím, nebo se mi rozmotávají

    CNV: tak to máš pravdu... holt se budu muset naučit no
    CNV
    CNV --- ---
    SKLIBA: Dej si na youtube hledat "bun" - jsou tam desítky návodů, jak si udělat různé drdoly. Třeba "donut bun" zvládne i začátečnice. Já si dělám úplně jednoduchej, vlasy vezmu do ruky, jako bych chtěla udělat culík, ten pak otočím tak, aby ohon mířil vzhůru. V půlce ho ohnu zase dolů, lehce zakroutím a vzniklé ploché dílo protknu z každé strany jednou velkou pinetou.
    Sežeň si hromádku různých věcí do vlasů, sedni si s tím před zrcadlo a trénuj, napoprvé se to nikdy nepovede. Ale má to výhodu, protože culík je okoukanej a působí jako "nevěděla jsem, co s tím, tak jsem to zagumičkovala", zatímco drdol vždy vypadá elegantně ;)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SKLIBA: Poštovné? Vždyť je u spousty z nich zdarma... Nebo je nastavené tak, aby celková cena byla i při "buy it now" do pěti dolarů, což mi přijde rozumné...
    SKLIBA: Tak v tom případě je nejjednodušší mít vlasy rozpuštěné :o) Nicméně třebas obyč cop nebo hůlkový drdol bys určitě zvládla
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: no jo mohla, ale já to neumím dělat, nikdy jsem to neuměla a věčně s tím bojuju, tak hledám způsob, jak mít hezké vlasy, i když jsem na to levá a i když moje vlasy mají na všemožné úpravy vlastní názor :-D

    SHAHLAH: jop ebay vypadá moc dobře, ale zase to poštovné mě většinou odradí
    CNV
    CNV --- ---
    Šklíbo, ty bys se svýma vlasama mohla nosit ledacos, třeba drdoly, nějaký se nauč, vypadá to pěkně!
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SKLIBA: Ona ta spona pěkně ozvláštní i ten culík ;) Já je taky nenosím jen k sárí, spíš naopak, červenou jsem hodně nosila do práce, protože tam bylo lepší mít svázané vlasy a pěkně mi ladila s uniformou :o)
    Říkala jsem si, že mi dvě budou stačit, ale když teď vidím ty ceny na ebay... Jó, ještě před půl rokem tam byly tak tři spony za cenu ne zrovna nízkou...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SHAHLAH: tak toho se nebojím, tudíž se moc moc těším, že budu mít konečně něco, co zvládne ta moje háďata, až se budu chtít k sárí hezky učesat a nemít pořád culík - a vlastně nejen k sárí
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SKLIBA: Opravdu! Prosby byly vyslyšeny, juch :o)
    Já se hlásím k ocáskovým vlasům a hřebenatky mi sedí báječně, ale např. jedna Japonka, co znám, si stěžovala, že to její vlasy prostě nepobere....
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    dlouhevlasy.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam