• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    OLEJOVKA: uprimne 40 kc mi za klid stoji - za chvili k vam vyrazim :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NUFINKA: jestli jsi psychicky odolnější, můžeš zastavit kde to půjde a z Gangy kontrolovat jestli se neblíží ruka zákona :o) nebo ench blikat a tvrď, že to bylo na pět minut
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    TRAMIN: prima snad tam mate i neco na mamuta - uvidime :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NUFINKA: aha, tak to jsem netusila. Placene je i 20 metru pod Gangou. Na kraji u chodniku a jsou tam hodiny.
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    TRAMIN: flora je na 3 hod az po 18:00, pres den jen na 1 hod... to placene je to na Rohacove? To postaci
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    je tady placene parkoviste (tusim 40,-/hod) a nebo to nechat v nakupnim palaci Flora, tam jsou tri hodiny parkovani zdarma.
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    Mam dotaz / da se nekde pobliz obchou rozumne zaparkovat? tedy i kdyz nemam kartu?
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Plesove saty? Tak to jsem zvedava :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---

    zbozi postupne presouvano na kram. Co uz mame 100% jsou sari,polosari vsech typu, zavoje a samostatne dhupaty, punjabi, plesove saty a novy typ kostymu. V procesu vybalovani jsou nove satky na orient a koralkove pasy. Sukne na orient, zavinovaci raz...itkove sukne a sperky. Mame hromadu novych bindi i ve velkych balenich. Proste je tady toho moc a ja se tim jdu zase prokousavat.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    zatim ne...
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm...jeste zkusim zitra hledat....i kdyz bych rekla, ze uz to nekdo spravne zodpovedel...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MISERY: j bych tipla košili, ale netuším... bohužel jsem se dostala někam do poloviny a to ještě jen s googlem a podobnými atrakcemi
    MISERY
    MISERY --- ---
    jo a tu jedenactku nevim...predstavila jsem si indky s crocsama a zacala jsem se desne smat...
    MISERY
    MISERY --- ---
    tak to skoro vsechno mam, nejsem si jen jista s tou predposledni...nechcete mi poradit? :D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: uf...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: hustý, zajímají mě pak odpovědi, páč neumím skoro nic :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    GRETKA: myslím že už ho nemájí...
    a třeba tohle http://www.govindabutik.cz/govindabutik/sari83.jpg
    nabízí stále a to už ho mám od února doma...
    problém je, že tam nemají fakticky nikoho, kdo by byl schopnej a ochotnej se o ty stránky starat, ti co maj na starosti obchod s netem moc neumí. Govinda butik je především o ochutnávce zboží z indie aby to lidi přitáhlo k jejich knížkám... řekla bych že se genze ani nesnaží konkurovat...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SHEEN: nevim, jsem si k nim sla koupit vlnene sari a na webu jich bylo nekolik, v obchode jen dve. Uprimne mi to nevadilo, protoze to co jsem mela vybrane meli! :) Pote co jsem ho koupila to moje jeste par mesicu meli vystavene jako ze ho nabizi :( a posleze kdyz stahli slevu, tak tam nechali uz jen to jedno co jim zbyvalo... a doted tam je, ale treba bych si vubec nebyla jista, ze ho jeste maji...
    Jinak vlnene sari ma u mne velkou pochvalu, na zimu opravdu vyborne! :) uz se tesim az ho zas vytahnu.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    GRETKA: Mám dojem, že to aktualizovali poměrně nedávno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam