• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Tak konecne dnes rano :)) Na fotce utikam do prace + foceno mobilem :)

    S tim, ze to nema moc spolecneho s:


    Vypranim se opravdu hodne srazila, vic jak o 5 cm, tak skoro 10, ale dlouha je porad dost!!! Ale vubec nikdy nemela tak uplne jasnou barvu jako na fotce od Gangy, ale chapu, hodne svetla dela svoje, proto take neni nad to, videt veci na vlastni oci nez clovek kupuje - ne ze bych litovala, to vubec!! A bavi mne to nosit kolopolo :) Jen je treba aby bylo trochu teplo, jako zrovna dnes.
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    SKLIBA: Jo bouzel:( Proste dve skvele akce v jednu dobu:(
    MISERY
    MISERY --- ---
    Juupíííí a mám pandžábí! :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    LAQHREN: tak proto letos necirkusíš
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Jeeeee! Tak já jedůůůů!!!!! :D No, ještě mám nějakou práci, ale hned potom!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: tak uz neco mame
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    Omlouvám se za OT,

    chtela bych vam doporučit jednu akci, možnost tance na živou hudbu, skvělá možnost se 'vytancovat':

    NETRADIČNÍ HUDEBNĚ-TANEČNÍ VEČER

    K poslechu i k tanci bude hrát nejen reprodukovaná hudba ale i bubenické uskupení ve kterém se objeví členové známé skupiny Létající koberec.
    K vidění bude vystoupení orientálních tanečnic a scénického tance, k večeru bude ke shlédnutí fireshow.

    KDE: 5 minut od metra C Kobylisy: Sokol Kobylisy, U Školské Zahrady 430/9, Praha 8
    Mapa: U Školské Zahrady 430/9, Praha 8
    KDY: 21. 11. sobota, 17:00 – 22:00


    Pozvanka: http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs078.snc3/14557_1146200216905_1284511624_30357146_3840397_n.jpg

    Lístky v předprodeji: dospělí 100 Kč, studenti 50Kč, skupina 5-ti studentů 200 Kč (pokud mate zájem, do pošty ID LAQHREN nebo ID FENIXI)
    Na místě: dospělí 120 Kč, studenti 60Kč

    Pokud máte nějaké dotazy, prosím do pošty (ID LAQHREN nebo ID FENIXI),
    e-mail: tanecni.vecer@seznam.cz
    fotky z minulých večerů: http://www.facebook.com/home.php?#/event.php?eid=163121432122&ref=mf

    Děkuji, rádi Vás uvidíme!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: chtela bych nejake vesele na bollywood s dhuppatou
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LAIRE: jejda, to je tak, kdyz jednim okem koukam na prodejnu a druhym do monitoru...
    Ale pro punjabi plati samozrejme to stejne.


    MISERY: Jakou mas predstavu?
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    TRAMIN: neptala se na pandžábka?:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: na webu jsou SKORO vsechna polosari a asi dve tretiny sari.
    MISERY
    MISERY --- ---
    pfffffffff to je pozdě sákryš.... a jsou tam teď nějaký zajímavy? Všechno co je na webu je i v krámě a nebo je tam toho víc a nebo je tam toho míň? :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: nejdriv za 14 dni. Nejpozdeji za mesic
    MISERY
    MISERY --- ---
    tak mám slíbený pandžábí, kdy bude v ganze nový zboží? :D
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    WYNN: Ne, nesekla jsem se. Oba filmy znám dobře. Můžeme spekulovat o tom, nakolik je lesbická láska hlavních hrdinek Fire zapříčiněná homosexualitou těch žen a nebo nakolik je k tomu jen svedly společenské okolnosti, kdy si jako švagrové uzavřené ve špatných manželsvích zkrátka začaly být blízké. Nicméně bez diskuze je fakt, že ve filmu Fire jsou scény, kdy obě tyto ženy drží celodenní půst za zdraví a dlouhý život svých manželů a ve filmu je i vysvětlena mtologická předloha tohoto náboženského zvyku.
    Říci že water je o postavení vdov v indii je také velmi zjednodušující, jedná se poříběh, který se sice mohl dost dobře stát a právem ukazuje na složité postavení vdov v minulosti. Ale stále je to jen příběh, který problematiku nemapuje kompexně. (ne že bych to po něm chtěla, jen je třeba na to pamatovat)
    WYNN
    WYNN --- ---
    KATERINA: No s tím filmem ses malinko sekla, Fire je totiž o homosexualitě a Water je o postavení vdov v Indii.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    http://www.sari.cz/page.php?id=394
    clanek o noseni sari u nas
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Uniforma letušky Air India
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam