• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Tak zrovna na téhle fotce nejsem já, ale kamarádka:) já jsem ta druhá
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: tak přeci je to ono :-) a sluší ti mnohem víc než mě :-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: To je on, koupila jsem ho od tebe na sárí bazaru:) jdu to opravit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ta zelená bavlnka moc hezká :-) mimochodem ten modrý polyester, takový kousek jsem měla z ga (nevím, jestli to není tentýž), ale ten jsem tam koupila jako viskózu :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak si říkám, už dlouho tu nebyly žádné hezké fotky... nemáte někdo nějaké hezké přírůstky? ať vlastní nebo jen obrázkové... ať je čím se pokochat
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NEVENA: ručník, plínka atd. poslouží stejně
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: vezmi to přes ubrousek... nebo takové ty papírové ručníky, co bývají na WC (skládané)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: A kruci. Je to modrá, al nerada bych na viditelném místě fleky... dá se nějak normálně sehnat savý papír?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: zehlim stejne jako tricka
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: Každou sadu navléknu na stužku a zavážu - tím pádem se nesmíchají a dají se zavěsit, takže šetří místo...
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    NEVENA: žehlím na max a žije:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: na noviny bacha, u světlých látek tak snadno přijdeš k "potisku" :o))
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    NEVENA: No, este doma ziadne nemam, ale kedze je to bavlna, ako bavlnu (3), ale ked to budes zehlit cez noviny, mozno aj ako platno (4). Vyskusaj pridavat postupne...
    Osobne zehlim temer vsetko na 3 s naparovanim... (v kazdom pripade najprv vyskusam na kusku). Nech sa Ti podari :-))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jéé díky.
    Když už jsme u tipů... na kolik teček se dá přežehit kolopolo, aniž bych je zničila? Budu žehlit přes noviny, protože jsem si je polila voskem (ano, mám šikovní ručičky...)...
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    NEVENA: Hned styri tipy najdes na http://sari.unas.cz/index.php?sari=rucicky. Inak existuju boxy a rozne original indicke vesiaky (otocne, plastove, drevene) - hladaj napr. na ebay :-))
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jak "skladujete" náramky k sárí? U kamarádky jsem je viděla zavěšené na nějakém rameni u krbu, ale já sama na nic nepřišla... (vyjma stojanu na toaleťák)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: je to stránka pro "ty co vědí", protože to nijak nehlídám proti spammerům a podobnému neřádstvu... otázka je nakolik je to ještě aktuální, nikdo se k tomu nehlásí a už to takhle visí na stránkách celkem dlouho
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    OLEJOVKA: ano, presne ten. Mozno by bolo dobre ho hodit na miesto triciek, ak to teda nie je ciste interna zalezitost.

    SELIGAN: No, mala by to byt ale.... - v GA jna bangles za 190,-. (5ks za 750,-; 10ks za 1000,-)
    Inak mozno by sa dala vyuzit pri tej velkej letnej akcii alebo vyrocnom zraze(ak by teda sucastou bola aj navsteva GA)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: co je to za naramky? nejaka hromadna objednavka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam