• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CNV: Tuhle barvu miluju. Pravděpodobně v ní vypadám jako utopená Ofélie, ale miluju.
    TABBY
    TABBY --- ---
    CNV: Hehe, a dodavaji k tomu i nosice vlecky? Aby byly pekne videt ty obrazky :-)

    Na tehle krasavici vypada tenhle odstin zelene dobre, ale obavam se, ze vetsina evropske populace v tom bude pusobit jako cerstve exhumovana mrtvola...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CNV: Jo, jo, mám podobné vidění světa. :-)
    CNV
    CNV --- ---
    Nemám ráda zelenou, ale toto...!

    NEVENA
    NEVENA --- ---
    To fialové co jsem sem pastovala už v Ganze nemají:))) oddechník, můžu jít koupit ty šátky pro mamku:D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: jak ze jsi vlastne velka? protoze ted tady jsou punjabi spis kolem 93cm pres prsa (coz mam ja)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MISERY: Mám to mezi letním oblečením co je ještě nepřestěhované u rodičů, zkusím se v tom někdy nechat vyfotit až se tam dostanu. Ale střih je úplně obyčejný jako nějaké prodloužené tričko nebo halena, možná nějaké prsní záševky, ale tím si teď nejsem jistá. Spíš mi přijde těžší vyměřit hned od začátku správnou délku aby tam vyšel ten spodní okraj sárí jak má.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: a nemas nahodou churidar typ? ten neobliknu ani ja tady pred vypranim
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MISERY: Rukávy? Tý jo. Tak to je teda zrovna číst, která mi je po vysrážení bavlny naopak malá. Navíc rukáv není všitý, ale musí se všít. A ten samotný průramek mi tak neuvěřitelně těsně obepíná ruku, že to snad není na normálního člověka. Takto mám dva kousky, úplně stejně. Plus u jednoho mám ještě po vyprání úzké nohavice, že mi to nejde přes kotník a lýtko pořádně. A to nejsem nějak obr-typ.
    MISERY
    MISERY --- ---
    CNV: Nj, jenže to je skoro víc práce, než si to nechat ušít a u zdobenýho výšivkama to nejde vůbec.
    CNV
    CNV --- ---
    MISERY: Můžeš si to zmenšit tak, že rukávy vypářeš a předěláš i průramky. Pokud jsou teda rukávy normálně vsazované.
    MISERY
    MISERY --- ---
    DALEEN: No v Ganze maj právě pandžábí pro obrženy :( Já mam odtamtaď 2 pandžábí a jako jsou hezký, jedno jsem si zúžila, ale prostě rukávy jsou jak na paňmámu a ty zmenšit moc nejdou :(
    PERTAKOIN: taky by mě zajímala fotografie :-) A hlavně střih, jak to bylo dělaný...respektive rozkreslený co z čeho...
    NORAH: Fakt? No to by bylo fajné, tak já se ozvu, jak mi to vyjde (tenhle měsíc asi už nevyjde, ale příští snad jo hehe).
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MISERY: Mrkni na ebay.com, tam se paňdžábí dá nechat ušít na míru (pokud si dobře vzpomínám, tak mě i s poštovným vyšlo asi na 600 kč) nebo tam můžeš koupit látku, která je na něj určená a nechat si ho ušít (není to nic extra složitého, většina švadlen by s tím neměla mít problém).
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    GRETKA: Bohužel ne.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PERTAKOIN: mas foto? :o)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MISERY: Já jsem si nechala ušít pandžábí z mého prvního sárí a moc se povedlo. Sice je bez dhupatty, ale kdybych se snažila tak nějakou ladící určitě seženu. Vlečku švadlena použila na rukávy a "halena" je udělaná tak že na spodním okraji je okraj původního sárí. Podle mě vypadá moc dobře a hlavně perfektně sedí.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MISERY: V Ganze je jsou různé velikosti :) Problém je v tom, že indky si je nechávají šít na míru, což v čechách jaksi nejde.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Nevíte, kde by se dalo sehnat nějaký pandžábí na hubenou holku? Všude co jsem koukala, tak se z největší míry prodávaj co nejširší halenky, aby byly všem, ale já si to pak musím nechávat ztenčovat, jenže to můžu udělat pas, ale rukávy už ne, takže v konečnym důsledku to stejně neni ono (nemluvě o tom, že u těch zdobenejch to ani nelze). Koukala jsem na fotografie a nosej se ty panžábí docela i na tělo, něco takovýho by se mi líbilo.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    NORAH: Tohle patří spíš do klubu Henna, ne sem.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: Vzpomínám si, že mě překapilo, jak pěkně může vypadat kombinace červené a zelené :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SHEEN: V téhle kombinaci mám polosárí (ale podklad je béžový) a nemá to chybu. Nikdy bych nevěřila, že se červená a zelená dají zkombinovat, aniž by to praštilo do očí, ale v Indii zjevně vědí jak na to...:)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Mně se asi nejvíce líbí tohle zelenočervené, ačkoliv zelenou takovouto nemusím.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: 5900,- a je jeste modre a hnede. no a BYLO zlate ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam