• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Blíží se nám to! AKCE SÁRÍHOLIČKY SOBĚ
    Zdravím přihlášené i stále ne,
    vzhledem k blížícímu se datu víkendové akce (http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=622) bych chtěla upozornit na pomalé uzavírání přihlášek a výběr příspěvku na pronájem studia.
    Přihlášené dostaly hned po přihlášení e-mail s daty potřebnými k úhradě.
    Ty, které se přihlásí, ho dostanou také.
    Na některé workshopy je více omezen počet účastnic. Průběžně sem budu psát poslední místa. Zatím byste se všude vešly, takže prolistujte diáře :o)
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo
    Děkuji za pozornost a za organizační tým se na vás těšíme!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    já si udělala spodničku hedvábnou, z nejtenčího hedvábí, co jsem sehnala. Je mnohem příjemnější, než bavlněná, ale taky jen do horka. bohužel má jednu nevýhodu, nedrží na těle tak jako bavlněná, protože je opravdu lehoučká jak z popelčinaoříšku, uvažuju, jestli to nedopilovat zatížením záclonovými olůvky :-D
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    http://shop.ecoquette.com/
    odsud jsou ty sukně, ale je toho možná víc...
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    NEVENA: tyhle sukně prodává(la) i ganga - jednu mám cena nějak podobně, trochu možná víc - ale na ta různá vázání se musím podívat.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: Cokoliv co vypada jako obleceni ;) Pri predstave, ze mam ve speku rizlou snurku a nic dal... a sari se mi mota mezi nohy a packam o nej
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Anebo kraťásky, kamarádovi na nich sárí drželo docela dlouho:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: kdyz se tolik lidi boji, ze jim sari spadne, tak nechapu proc pod tim nemaji krasnou kanyrovou spodnici ;) nejlepe s krajeckou ;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KATERINA: takhle jsem chodila celé léto do stromovky - subjektivně semi zdá, že je mi míň horko, když se schovám pod dhupattu
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: jo tomu se rika ready made. Da se koupit i v indii a na eBay. Ale je fakt, ze v nejvetsim parnu nosim polosari na provazek a dhupatu pres hlavu
    CNV
    CNV --- ---
    KATERINA: Na tohle jsem si udělala jedno sárí napevno na provázek... složit sukni, sešít, udělat tunýlek, protáhnout tkaničku, vždycky se to zaváže, přehodí vlečka a je hotovo :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    RENNFRI: v obrovských parnech mi přijde lepší risknout slabé bavlněné polosárí jištěné špendlíkem a bez spodničky než sárí, kde je těch vrstev přecjenom dost.
    sárí bez spodnčky na provázek jako mnohé indky bych fakt neriskovala...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RENNFRI: pouzivam dlouhou kanyrovou spodnicku cely rok. A na leto viskozova sari. Ty nejlehci co se daji sehnat. Kanyrovka se da usit z velice tenkeho platna.
    U kratkych spodnicek je nekolik nevyhod. Obcas je to poznat, jsou videt nohy, sari se mota pri chuzi mezi nohy a nedrzi tvar
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    damy mam dotaz - pouzivate klasickou bavlnenou dlouhou spodnicku nebo v techto vedrech neco jineho? ja to ve vedru riskla vloni a asi na to nejsem stavena ale nikdy vic - 2 ne zcela lehounke vrstvy az po kotniky jsou na me fakt moc...a zas me mrzi ze mam timpadem dost smulu pokud se nerozhodnu si sari presit na sukni...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SELLIGAN: dnesek bude asi zeleny den,,,
    alenka prisla ve svetle zelenem a sari a ja tady sedim v tmave zelenem
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    dneska 13,40 na narodni tride u metra, uzasne tmavezelene kolopolo se zlatou bordurou, slecna s tmavymi vlasy pod bradu a brylemi a naramne ji to sluseno
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: to se mi na tom celkem líbí, jen to ušít z něčeho trošku míň průhledného, než to, co teď vidím na tom videu... nemít pod tím slečna sukni a trigo, bylo by jí vidět všechno :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Však, není to žádný skvost. Tak možná na dovolenou, vezmeš dvě tři a nemusíš s sebou brát nic jiného, pokaždé zavážeš jina a je to :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: e-e to nemyslím...
    DALEEN: už jsem to asi okoukla na youtube, vypadá to jako prostě jen dvouvrstvá o něco širší zavinovačka, žádný zázrak se nekoná
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Je to klasická zavinovačka, jen dvouvrstvál. Stejné jsou v Ganze :)
    CNV
    CNV --- ---
    SKLIBA: Myslíš sukni, která má dole rantl jako sárí? Buď to vemeš a v pase uděláš záševky (áčková), nebo nabereš (pytel), nebo rozstříháš a ušiješ kolovku (viz kolopola).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam