• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    kdyby ste meli zajem, muzu nabidnout i hedvabne a vlnene satky z Varanasi....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: jsem stejneho nazoru. Kdyz postavis vedle sebe zenu v zavojich a s nejakym prislibem, musi to vypadat lip, nez vycpany dekolt a padajici sukne.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: víc se mi líbí ty "obalené"...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    UHLIK: to je slozitejsi. Tanecnice jak je zname dnes jsou z egypta, kde to funguje jinak. A hlavne, tanecnice driv vypadala uuuuplne jinak.
    Orientalni tanec fungoval v haremech spis pro zabavu zen samotnych a udrzeni urcite kondice. Napriklad v Indii tanci pouze "Rusky". Tedy zeny z vychodni evropy, ktere jsou na urovni prostitutky. (to nemam z vlastni hlavy, to vim z Indie).

    Soucasny stav orientalnich kostymu je tragedie a plati pravidlo Cim min, tim lip. Driv byla zena zahalena do mnoha zavoju a podobne.
    Takze shrnuto a podtrzeno, tanecnice driv byla na uplne jine urovni v miste, kde se vira chapala jinak. Taky to mohly byt potulne cikanky, stejne jako u nas.

    UHLIK
    UHLIK --- ---
    TRAMIN: A ako je to vlastne s orientalnym tancom? Tanecnice nie su muslimky, alebo ako umelkyne maju vynimku?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATHY_: no a ze muslimove nesmi mit odhalene bricho, zada, vlasy a kdovico jeste, to jim nevadi?
    Pokud je rec o muslimech v Indii, tak ti nosi punjabi (ale nevim jak to tam maji s nejakym zahalovanim, prijde mi, ze to berou sportovne). Satek pres vlasy a dlouhe kalhoty.
    Ale sari porusuje snad vsechny nutne polozky muslimskeho odevu ;)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    KATHY_: Bohové to bych se asi smíchy neudržela!
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Dámy, teda dneska jsem myslela že mě pukne oko.. Před hodinou psychologi a sociologie náboženství se ozvala hláška, že sáry jsou muslimské šaty.. :-D
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ZUZKAOU: nádhera!!! ty barvy!!!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    ZUZKAOU: Ta je super.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Dělnice na stavbě...

    MALATI
    MALATI --- ---
    PETRAKOIN: Jo, to kostkovaný je zrada. Pokud se rychle neprodá, pak asi z police v tichosti zmizí... do mé soukromé police...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: tusim tak za 4 dny
    CNV
    CNV --- ---
    Dlouho jsem tu nebyla, tak doufám, že mi nic neuniklo: kdy se budou fotit nová sárí do shopu?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Anketa - problémy se sárí
    Zájímalo by mě, jaké máte problémy s úvazem sárí. Kde vás co táhne, škrtí, krabatí se, neposlouchá?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PERTAKOIN: a to mě napadlo až tak nějak když to leželo pohozené poblíž sebe na kanapi :-)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    SKLIBA: Už jsem na to koukala, je to naprosto dokonalý, dává to tomu sárí úplně jinej rozměr... Perfektně sladěné a prostě boží.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    apropos korzet vs. sárí v mém podání viz zde [ SKLIBA @ KORZETY a vse kolem ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam