• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    QUERER
    QUERER --- ---
    TRAMIN: SKLIBA: ahaaaaaaaa :) nj, teď už je to jasné a srozumitelné :D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN:
    QUERER:
    a) jednou rukou si drží ten zbytek nevyskládané látky , co si ho pak bude dávat přes rameno
    b) druhou rukou protáhla ty sklady dozadu
    a jo, je to matoucí, taky jsem nad tím chvíli dumala
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    QUERER: protahla sklady dozadu a na ctvrtem obrazku si je zastrkava za pas
    QUERER
    QUERER --- ---
    TRAMIN: ilustrované hezky... ale nějak jsem se nechytla co udělala s tím sari mezi druhým a třetím obrázkem... :/ asi jsem ještě blbější než jsme doufali :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nebo tady z dlouheho sari
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: zjednodusene receno. Pokud mas normalni sari...

    v pase uvazes provazek fest. Pak kolem sebe otocis sari jako normalne, ale udelas si tam uzel, aby to dobre drzelo. Tim mas hotovou sukni, stejne jako u sari normalne. Pak udelas spoustu skladu a zbyde ti latka tak akorat na zastrceni vepredu za pasem.
    http://www.sari.cz/obrazky/prakticke/jaksioblectsari/z4-v.jpg
    pak vezmes spodni lem skladu asi uprostred sirky a protahnes ho mezi nohama dozadu a tam zastrcis za pas u patere. Chce to asi spravne sari a pekne to uhladit a vyskladat.
    Tim mas kalhoty. Vlecku z toho neudelas. Na to je potreba 9yard sari
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    dobře, takže už jsme se přesvědčii, že podle safari to nedám, nevíte o něčem pro blbečky?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: ten už jsem dávala vedle na přeložení ;-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Docela pochopitelné to je na sarisafari...chce to zkoušet :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    holky nemáte nějaký pochopitelný návod na vázání takového toho kalhotového (kaccha) úvazu sárí? kamarádka ho shání a nedaří se nám to pořádně dohledat ve formě dost polopatické, abychom se podle toho dokázaly zařídit
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRAMIN: muj drahy je "indian" (ne primo Ind, ale stejnej material)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    BERUSKA_CA: oooooovsem. to je krasne. Kdo ma tak dobry vkus?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    jdu se tu taky pochlubit darkem, jak se to bejska, tak se to tak trochu neda fotit, ale predstavivost snad mate :)

    sari.jpg (590699 B)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Ve čtvrtek budou z důvodu stávky obě prodejny GANGA uzavřeny. Není to proto, že by snad personál stávkoval, ale prostě se nebude mít jak dostat do práce :-). Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    TRAMIN: Slint! To jsi mi udelala radost, diky:o) Dneska razim, penezenko, tres se! :o)

    A kolem polic se sárí budu chodit se zavřenýma očima! :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ANNIKA: sukne zavinovaci bavlnene, zavinovaci dvouvrstve viskozove.
    Pokud nepocitam polosari, coz je taky sukne, tak jeste kanyrove bavlnene, ackove tamilske bavlnene, nekolik druhu sukni se zdobenim a par poslednich kusu co bylo predtim. Ono to docela rychle vsechno mizi.


    KAIRRA: Satu ze satku bylo dost, ale vyprodalo se. Jsou pouze cernobile a fialove. Pak uz jen co je na webu.

    Obecne plati, ze typove je to na internetu, ale v obchodech je vic barev. Brno ma jiny stav zasob nez Praha.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    Přidávám se k dotazu, taky to mam do Gangy daleko.. Mají ještě jiné šaty sešité ze šátků než ty jedny na webu? :)
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Byli jste někdo v dohledné době v Ganze? Chtěla jsem na výpravu za sukněma, ale co mají nafoceno na netu mě docela odrazuje - nemáte někdo zasvěcené info, jestli mají i jiné typy sukní než na netu? Díky
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    svatebni

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výzkum - další čísla, počty sárí v populaci a další
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=clanek&id=149
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam